info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Termální pikniková taška

454 

  TERMÁLNÍ ORBA NA PLÁŽ / PIKNIK TEPELNÝ – pikniková taška udržuje teplotu jídla a nápojů, proto je velmi dobrá bude se skvěle hodit na výlety, k moři, na hory nebo na piknik, např. v městském parku. VODĚODOLNÝ – termotaška je voděodolná, díky čemuž se skvěle hodí do nepříznivých povětrnostních podmínek – za deště i sněžení. FUNKČNÍ – přenosná taška na piknik Byl také přizpůsoben k přepravě talířů, příborů a sklenic díky menší kapse má i kapsu na láhev na pití a nahoře kapsu na suchý zip pro rychlejší vyjmutí např. láhve. ODOLNÉ A ODOLNÉ – pikniková taška je vyrobena z materiálů: Polyester + PVC + železo, které jsou odolná proti UV záření a mrazu.  SPECIFIKACE: tepelný: ano Materiál: Polyester + PVC + železo voděodolný zevnitř: ano vhodné pro přepravu talířů, příborů a sklenic: ano rozměry: 35/23/35cm délka opasku: 60-115 cm hmotnost v balení: 0,683 kg ZAHRNUTA: Taška * sada neobsahuje příslušenství viditelné na obrázcích  

2 skladem

Katalogové číslo: DS34200732 Kategorie: ,

 

TERMÁLNÍ ORBA NA PLÁŽ / PIKNIK TEPELNÝ – pikniková taška udržuje teplotu jídla a nápojů, proto je velmi dobrá bude se skvěle hodit na výlety, k moři, na hory nebo na piknik, např. v městském parku.

VODĚODOLNÝ – termotaška je voděodolná, díky čemuž se skvěle hodí do nepříznivých povětrnostních podmínek – za deště i sněžení.

FUNKČNÍ – přenosná taška na piknik Byl také přizpůsoben k přepravě talířů, příborů a sklenic díky menší kapse má i kapsu na láhev na pití a nahoře kapsu na suchý zip pro rychlejší vyjmutí např. láhve.

ODOLNÉ A ODOLNÉ – pikniková taška je vyrobena z materiálů: Polyester + PVC + železo, které jsou odolná proti UV záření a mrazu. 

SPECIFIKACE: tepelný: ano Materiál: Polyester + PVC + železo voděodolný zevnitř: ano vhodné pro přepravu talířů, příborů a sklenic: ano rozměry: 35/23/35cm délka opasku: 60-115 cm hmotnost v balení: 0,683 kg

ZAHRNUTA: Taška * sada neobsahuje příslušenství viditelné na obrázcích

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Outdoorové vybavení > Tašky

Název gadgets

Termální pikniková taška