info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Podložka na skalnaté pláže

538 

  PODLOŽKA NA KAMENNÉ PLÁŽE TLUSTÝ – Prezentovaná karimatka je silná až 1 centimetr, díky čemuž vás ochrání před nepohodlným, tvrdým štěrkem nebo kameny. Umožní vám relaxovat bez ohledu na typ pláže, na které se ubytujete . IZOLACE OD VODY A TEPLA – karimatka má voděodolné dno a navíc vás izoluje od studené země, takže se nemusíte bát studených a mokrých kamenů. Měkká podložka vám umožní relaxovat i v nepříjemných podmínkách. MULTIFUNKČNÍ – Tento produkt bude fungovat skvěle za všech podmínek, můžete jej použít na pozemku nebo na pláži. Díky kompaktním rozměrům si jej můžete vzít na dovolenou i na jakýkoli výlet. SNADNÁ PŘEPRAVA – rohož se skládá velmi jednoduchým způsobem – jako harmonika. Díky rukojeti, která je k ní přišita, ji lze snadno a pohodlně přemisťovat z místa na místo . Díky zajímavému vzoru vypadá jako plážová taška. SPECIFIKACE – motiv: pruhy; materiál: plast, PVC; rozměry (délka/šířka/tloušťka): 190/66/1 cm; rozměry ve složeném stavu (délka/šířka/výška): 66/8/31 cm; hmotnost: 0,43 kg; hmotnost v balení: 0,44 kg.   

11 skladem

Katalogové číslo: DS98910489 Kategorie:

 

PODLOŽKA NA KAMENNÉ PLÁŽE TLUSTÝ – Prezentovaná karimatka je silná až 1 centimetr, díky čemuž vás ochrání před nepohodlným, tvrdým štěrkem nebo kameny. Umožní vám relaxovat bez ohledu na typ pláže, na které se ubytujete .

IZOLACE OD VODY A TEPLA – karimatka má voděodolné dno a navíc vás izoluje od studené země, takže se nemusíte bát studených a mokrých kamenů. Měkká podložka vám umožní relaxovat i v nepříjemných podmínkách.

MULTIFUNKČNÍ – Tento produkt bude fungovat skvěle za všech podmínek, můžete jej použít na pozemku nebo na pláži. Díky kompaktním rozměrům si jej můžete vzít na dovolenou i na jakýkoli výlet.

SNADNÁ PŘEPRAVA – rohož se skládá velmi jednoduchým způsobem – jako harmonika. Díky rukojeti, která je k ní přišita, ji lze snadno a pohodlně přemisťovat z místa na místo . Díky zajímavému vzoru vypadá jako plážová taška.

SPECIFIKACE – motiv: pruhy; materiál: plast, PVC; rozměry (délka/šířka/tloušťka): 190/66/1 cm; rozměry ve složeném stavu (délka/šířka/výška): 66/8/31 cm; hmotnost: 0,43 kg; hmotnost v balení: 0,44 kg. 

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Outdoorové vybavení

Název gadgets

Podložka na skalnaté pláže