info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Závěsná sprchová police – černá

589 

  ZÁVĚSNÁ SPRCHOVÁ POLIČKA KAPACITNÍ A PRAKTICKÉ – sprchová polička je praktickým doplňkem, který by neměl chybět v žádné koupelně. Snadno pojme nejen drobné příslušenství, prostor bude i pro pleťové vody a šampony a mnoho dalšího potřebného příslušenství . Určitě to pomůže při organizaci koupelny. VYSOKÁ KVALITA – sprchová police, která obsahuje dvě velké police a jednu malou, je vyrobena z kvalitního hliníku, díky je nerezová a bude vám dlouho sloužit . MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ – koupelnový sprchový koš je extrémně jednoduchý výrobek a velmi rychle se montuje. Není potřeba vrtání ani lepení – stačí ji zavěsit na okraj kabiny a snadno do ní umístíte potřebné příslušenství . MODERNÍ A ELEGANTNÍ DESIGN – sprchová polička je produkt, který se díky svému modernímu a elegantnímu vzhledu ve stylu loft dokonale hodí do každé koupelny – klasické i moderní. SPECIFIKACE: materiál: hliník + ABS povlak Černá barva nerez: ano pozastaveno: ano stabilizace přísavkou: ano počet polic: 3 vzdálenost mezi policemi: 24 cm a 11 cm hloubka koše: 1 – 5,5 cm; 2 – 5,5 cm; 3-3 cm rozměry: 63/14 / 28,5cm hmotnost: 0,65 kg hmotnost v balení: 0,89 kg ZAHRNUTA: samomontážní police  

12 skladem

Katalogové číslo: DS12517051 Kategorie: ,

 

ZÁVĚSNÁ SPRCHOVÁ POLIČKA KAPACITNÍ A PRAKTICKÉ – sprchová polička je praktickým doplňkem, který by neměl chybět v žádné koupelně. Snadno pojme nejen drobné příslušenství, prostor bude i pro pleťové vody a šampony a mnoho dalšího potřebného příslušenství . Určitě to pomůže při organizaci koupelny.

VYSOKÁ KVALITA – sprchová police, která obsahuje dvě velké police a jednu malou, je vyrobena z kvalitního hliníku, díky je nerezová a bude vám dlouho sloužit .

MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ – koupelnový sprchový koš je extrémně jednoduchý výrobek a velmi rychle se montuje. Není potřeba vrtání ani lepení – stačí ji zavěsit na okraj kabiny a snadno do ní umístíte potřebné příslušenství .

MODERNÍ A ELEGANTNÍ DESIGN – sprchová polička je produkt, který se díky svému modernímu a elegantnímu vzhledu ve stylu loft dokonale hodí do každé koupelny – klasické i moderní.

SPECIFIKACE: materiál: hliník + ABS povlak Černá barva nerez: ano pozastaveno: ano stabilizace přísavkou: ano počet polic: 3 vzdálenost mezi policemi: 24 cm a 11 cm hloubka koše: 1 – 5,5 cm; 2 – 5,5 cm; 3-3 cm rozměry: 63/14 / 28,5cm hmotnost: 0,65 kg hmotnost v balení: 0,89 kg ZAHRNUTA: samomontážní police

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Organizéry

Název gadgets

Závěsná sprchová police – černá