info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Vertikální dětský vysavač – modrý

632 

  VERTIKÁLNÍ DĚTSKÝ VYSAVAČ UČÍ POŘAD – vzpřímený vysavač je hračka, která učí dítě udržovat pořádek ve vlastním pokojíčku. Úklid s takovým zařízením dělá dítěti radost. Je to také perfektní způsob, jak zapojit ty nejmenší do úklidu bytu – pomocí vašich soukromých vysavačů na hračky batole bude moci „pomoci“ v povinnostech. PROBUZÍ PŘEDSTAVIVOST – dítě si může hrát jako matka na úklid bytu. Úklid vlastního pokoje navíc dodává dítěti sebevědomí, protože něco udělalo samo, a také ukazuje, že se nic neuklidí samo. 2 V 1 – představovaný vysavač využívá odnímatelnou centrální jednotku, takže jej dítě může kdykoli změnit na ruční vysavač. Bude se vám hodit při čištění postýlek nebo kočárků pro panenky . 3 VYMĚNITELNÉ TIPY – vysavač má až 3 různé vyměnitelné hubice. Jsou to elektrokartáč, který se při vysávání otáčí a má pohyblivou hlavu, štěrbinovou hubici a kartáč na čalounění. SPECIFIKACE barva: tmavě modrá / bílá / oranžová materiál: plast napájení: 3x AA baterie (nejsou součástí balení) rozměry hrotu: elektrokartáč (výška / šířka / hloubka): 17×6,5×9,5cm kartáč na čalounění (výška / šířka / hloubka): 6,5x5x8cm štěrbinová hubice (výška / šířka): 1x11cm rozměry vysavače s trubkou (šířka / výška / hloubka): 8,5 x 69 x 14,5 cm rozměry balení (výška / šířka / hloubka): 17,5x69x10,5 cm hmotnost: 419 g hmotnost v balení: 0,915g ZAHRNUTA vertikální vysavač elektro-kartáč štěrbinová tryska kartáč na čalounění míčky (imitace odpadu)  

5 skladem

Katalogové číslo: DS28452397 Kategorie:

 

VERTIKÁLNÍ DĚTSKÝ VYSAVAČ UČÍ POŘAD – vzpřímený vysavač je hračka, která učí dítě udržovat pořádek ve vlastním pokojíčku. Úklid s takovým zařízením dělá dítěti radost. Je to také perfektní způsob, jak zapojit ty nejmenší do úklidu bytu – pomocí vašich soukromých vysavačů na hračky batole bude moci „pomoci“ v povinnostech.

PROBUZÍ PŘEDSTAVIVOST – dítě si může hrát jako matka na úklid bytu. Úklid vlastního pokoje navíc dodává dítěti sebevědomí, protože něco udělalo samo, a také ukazuje, že se nic neuklidí samo. 2 V 1 – představovaný vysavač využívá odnímatelnou centrální jednotku, takže jej dítě může kdykoli změnit na ruční vysavač. Bude se vám hodit při čištění postýlek nebo kočárků pro panenky .

3 VYMĚNITELNÉ TIPY – vysavač má až 3 různé vyměnitelné hubice. Jsou to elektrokartáč, který se při vysávání otáčí a má pohyblivou hlavu, štěrbinovou hubici a kartáč na čalounění.

SPECIFIKACE barva: tmavě modrá / bílá / oranžová materiál: plast napájení: 3x AA baterie (nejsou součástí balení) rozměry hrotu: elektrokartáč (výška / šířka / hloubka): 17×6,5×9,5cm kartáč na čalounění (výška / šířka / hloubka): 6,5x5x8cm štěrbinová hubice (výška / šířka): 1x11cm rozměry vysavače s trubkou (šířka / výška / hloubka): 8,5 x 69 x 14,5 cm rozměry balení (výška / šířka / hloubka): 17,5x69x10,5 cm hmotnost: 419 g hmotnost v balení: 0,915g

ZAHRNUTA vertikální vysavač elektro-kartáč štěrbinová tryska kartáč na čalounění míčky (imitace odpadu)

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky

Název gadgets

Vertikální dětský vysavač – modrý