info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Vánoční světla 160 LED lampiček – žlutá 31V

356 

  SVĚTELNÁ ZÁVĚS MESH 160 LED BARVA SVĚTLA STUDENÁ BÍLÁ LED OSVĚTLENÍ V 8 REŽIMECH SVĚTLA – toto unikátní závěsové osvětlení s motivem síťoviny má LED světlo, díky kterému vytváří jedinečnou a jedinečnou ozdobu každého interiéru i zahrady. Lampy jsou napájeny elektřinou z elektrické sítě, takže se nemusíte starat o neustálou výměnu baterií. Navíc si můžete vybrat až z 8 různých sekvencí svícení: konstantní, pomalé stmívání, zjasnění, vlna, blikání, sekvence, kombinace, blesk. MAJÍ TRANSFORMÁTOR – Jednou z největších výhod lamp je, že mají transformátor, který mění napětí z 230V na 31V, takže ho můžete nechat zapnutý a odejít z domu. Nemusíte se bát, že způsobí požár. 160 LED LAMPIČEK – Díky tomu, že jsou lampy LED, spotřebují mnohem méně energie než klasické světelné zdroje, protože při svícení nevydávají teplo. Vyznačují se také dlouhou dobou provozu od 15 000 h do dokonce 35 000 h. Dekorace má 160 LED diod, které rozzáří i ten nejtmavší interiér a udělají ho útulným a atmosférickým. VODĚODOLNÝ – dekorace má třídu voděodolnosti IP44 což znamená, že je chráněno proti vniknutí cizích těles o průměru nad 1 mm a proti stříkající vodě ze všech stran. Skvěle se hodí jak do bytu, tak na zahradu, osvětlí např. vchodové dveře nebo zahradu. SPECIFIKACE: barva drátu: zelená; počet režimů svícení: 8; typ osvětlení; VEDENÝ; barva světla: studená bílá; počet diod: 160; třída vodotěsnosti: IP44; řidič: ano; napájení: elektrická síť; výkon: 3,6W; napětí: 230V / 31V; rozměry (výška/šířka): 220/540cm; čisté rozměry (výška/šířka): 220/220cm; délka napájecího kabelu: 320cm; hmotnost: 0,4 kg; hmotnost balení: 0,47 kg. Světla poslouží nejen jako vánoční ozdoba, například na stromeček, ale jsou také skvělým způsobem, jak ozdobit váš byt a poskytnout atmosférické pozadí pro fotografie . Buďte kreativní a použijte je k vytvoření zajímavých fotografií a selfie, které si svět zamiluje. Vypadají jedinečně, kamkoli je umístíme, dodávají místnosti úžasnou atmosféru a charakter, například zavěšením na okno.  

2 skladem

Katalogové číslo: DS40863591 Kategorie: ,

 

SVĚTELNÁ ZÁVĚS MESH 160 LED BARVA SVĚTLA STUDENÁ BÍLÁ LED OSVĚTLENÍ V 8 REŽIMECH SVĚTLA – toto unikátní závěsové osvětlení s motivem síťoviny má LED světlo, díky kterému vytváří jedinečnou a jedinečnou ozdobu každého interiéru i zahrady. Lampy jsou napájeny elektřinou z elektrické sítě, takže se nemusíte starat o neustálou výměnu baterií. Navíc si můžete vybrat až z 8 různých sekvencí svícení: konstantní, pomalé stmívání, zjasnění, vlna, blikání, sekvence, kombinace, blesk.

MAJÍ TRANSFORMÁTOR – Jednou z největších výhod lamp je, že mají transformátor, který mění napětí z 230V na 31V, takže ho můžete nechat zapnutý a odejít z domu. Nemusíte se bát, že způsobí požár.

160 LED LAMPIČEK – Díky tomu, že jsou lampy LED, spotřebují mnohem méně energie než klasické světelné zdroje, protože při svícení nevydávají teplo. Vyznačují se také dlouhou dobou provozu od 15 000 h do dokonce 35 000 h. Dekorace má 160 LED diod, které rozzáří i ten nejtmavší interiér a udělají ho útulným a atmosférickým.

VODĚODOLNÝ – dekorace má třídu voděodolnosti IP44 což znamená, že je chráněno proti vniknutí cizích těles o průměru nad 1 mm a proti stříkající vodě ze všech stran. Skvěle se hodí jak do bytu, tak na zahradu, osvětlí např. vchodové dveře nebo zahradu.

SPECIFIKACE: barva drátu: zelená; počet režimů svícení: 8; typ osvětlení; VEDENÝ; barva světla: studená bílá; počet diod: 160; třída vodotěsnosti: IP44; řidič: ano; napájení: elektrická síť; výkon: 3,6W; napětí: 230V / 31V; rozměry (výška/šířka): 220/540cm; čisté rozměry (výška/šířka): 220/220cm; délka napájecího kabelu: 320cm; hmotnost: 0,4 kg; hmotnost balení: 0,47 kg. Světla poslouží nejen jako vánoční ozdoba, například na stromeček, ale jsou také skvělým způsobem, jak ozdobit váš byt a poskytnout atmosférické pozadí pro fotografie . Buďte kreativní a použijte je k vytvoření zajímavých fotografií a selfie, které si svět zamiluje. Vypadají jedinečně, kamkoli je umístíme, dodávají místnosti úžasnou atmosféru a charakter, například zavěšením na okno.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Světla a lampičky

Název gadgets

Vánoční světla 160 LED lampiček – žlutá 31V