info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Vánoční světla 136 LED lampiček – vícebarevná

303 

  STAR ICE SVĚTELNÁ ZÁVĚS 136 LED DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ / BARVA SVĚTLA: MULTICOLOR LED STAR LAMPS – toto unikátní závěsové osvětlení má až 8 různých režimů svícení, které vytváří jedinečnou a jedinečnou ozdobu každého interiéru, a dokonce i zahrady. Mají různé sekvence, které lze přepínat pomocí ovladače, který je součástí sady . Lampy jsou napájeny elektřinou z elektrické sítě, takže se nemusíte starat o neustálou výměnu baterie. REMOTE + TIMER – sada obsahuje dálkové ovládání s 8 režimy svícení a vypínačem. Má také dálkové nastavení jasu . Navíc má časovač , který se po zapnutí naprogramuje na 6 hodin svícení, poté má 18 hodin pauzu a opět 6 hodin svícení. ENERGETICKY ÚSPORNÉ LED ŽÁROVKY – díky tomu, že jsou lampy LED, spotřebovávají málo energie a nevydávají teplo. Vyznačují se také dlouhou pracovní dobou od 15 000 h do dokonce 35 000 h. Dekorace má 136 LED, které rozzáří i ten nejtmavší interiér a udělají ho útulným a atmosférickým. VODOTĚSNÉ – ozdoba je vodotěsná dle IP44 , což znamená, že je chráněna proti vniknutí cizích těles o průměru větším než 1 mm a proti stříkající vodě ze všech stran. Skvěle se hodí do bytu i na zahradu, osvětlí například vchodové dveře nebo zahradu. SPECIFIKACE – počet režimů: 8; typ osvětlení; VEDENÝ; barva světla: vícebarevná; barva vedení: transparentní; počet LED: 136; třída vodotěsnosti: IP44; dálkové ovládání: ano; napájení: elektrická síť; výkon: 1,2W; rozměr jedné hvězdy: 9 cm; celková délka: 535 cm; délka rampouchu: 100 cm; hmotnost: 0,388 kg; hmotnost v balení: 0,494 kg.  

2 skladem

Katalogové číslo: DS19609908 Kategorie: ,

 

STAR ICE SVĚTELNÁ ZÁVĚS 136 LED DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ / BARVA SVĚTLA: MULTICOLOR LED STAR LAMPS – toto unikátní závěsové osvětlení má až 8 různých režimů svícení, které vytváří jedinečnou a jedinečnou ozdobu každého interiéru, a dokonce i zahrady. Mají různé sekvence, které lze přepínat pomocí ovladače, který je součástí sady . Lampy jsou napájeny elektřinou z elektrické sítě, takže se nemusíte starat o neustálou výměnu baterie.

REMOTE + TIMER – sada obsahuje dálkové ovládání s 8 režimy svícení a vypínačem. Má také dálkové nastavení jasu . Navíc má časovač , který se po zapnutí naprogramuje na 6 hodin svícení, poté má 18 hodin pauzu a opět 6 hodin svícení.

ENERGETICKY ÚSPORNÉ LED ŽÁROVKY – díky tomu, že jsou lampy LED, spotřebovávají málo energie a nevydávají teplo. Vyznačují se také dlouhou pracovní dobou od 15 000 h do dokonce 35 000 h. Dekorace má 136 LED, které rozzáří i ten nejtmavší interiér a udělají ho útulným a atmosférickým.

VODOTĚSNÉ – ozdoba je vodotěsná dle IP44 , což znamená, že je chráněna proti vniknutí cizích těles o průměru větším než 1 mm a proti stříkající vodě ze všech stran. Skvěle se hodí do bytu i na zahradu, osvětlí například vchodové dveře nebo zahradu.

SPECIFIKACE – počet režimů: 8; typ osvětlení; VEDENÝ; barva světla: vícebarevná; barva vedení: transparentní; počet LED: 136; třída vodotěsnosti: IP44; dálkové ovládání: ano; napájení: elektrická síť; výkon: 1,2W; rozměr jedné hvězdy: 9 cm; celková délka: 535 cm; délka rampouchu: 100 cm; hmotnost: 0,388 kg; hmotnost v balení: 0,494 kg.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Světla a lampičky

Název gadgets

Vánoční světla 136 LED lampiček – vícebarevná