info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Umělý břečťan-věnec 50,4m

357 

  Umělá girlanda z břečťanu 50,4 metrů DEKORACE – umělý břečťan je skvělý způsob, jak ozdobit vaši zeď, balkon nebo terasu po celý rok, bez ohledu na roční období . Užijte si krásnou výzdobu! NENÍ NUTNÁ PÉČE – jedná se o jedinečné ozdoby s velmi realistickým vzhledem, že nevyžadují žádnou péči, jako je prořezávání, zavlažování nebo zvláštní expozice. VENKU I UVNITŘ – listy lze použít uvnitř i vně domu. Vysoká kvalita produktu znamená, že se o něj nemusíme starat, vystavovat ho plnému slunci, dešti nebo sněhu. PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ROZMĚR – břečťan umožňuje zkrátit nebo spojit několik kusů. Pro hutnější nebo delší efekt. Díky kombinaci několika břečťanů dokonale zakryjete plot nebo zábradlí . SPECIFIKACE zelená barva počet vinic 24 počet listů: 81 rozměry listu: 4 x 4 cm délka jednoho lezce: 2,10m celková délka: 50,4m hmotnost: 386g hmotnost v balení: 389g ZAHRNUTA 24 lezců, každý 2,1 m  

37 skladem

Katalogové číslo: DS77935030 Kategorie:

 

Umělá girlanda z břečťanu 50,4 metrů DEKORACE – umělý břečťan je skvělý způsob, jak ozdobit vaši zeď, balkon nebo terasu po celý rok, bez ohledu na roční období . Užijte si krásnou výzdobu!

NENÍ NUTNÁ PÉČE – jedná se o jedinečné ozdoby s velmi realistickým vzhledem, že nevyžadují žádnou péči, jako je prořezávání, zavlažování nebo zvláštní expozice.

VENKU I UVNITŘ – listy lze použít uvnitř i vně domu. Vysoká kvalita produktu znamená, že se o něj nemusíme starat, vystavovat ho plnému slunci, dešti nebo sněhu.

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ROZMĚR – břečťan umožňuje zkrátit nebo spojit několik kusů. Pro hutnější nebo delší efekt. Díky kombinaci několika břečťanů dokonale zakryjete plot nebo zábradlí .

SPECIFIKACE zelená barva počet vinic 24 počet listů: 81 rozměry listu: 4 x 4 cm délka jednoho lezce: 2,10m celková délka: 50,4m hmotnost: 386g hmotnost v balení: 389g

ZAHRNUTA 24 lezců, každý 2,1 m

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada

Název gadgets

Umělý břečťan-věnec 50,4m