info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Umělý břečťan-věnec 25,2m

235 

  Věnec z umělého břečťanu 25,5 metru DEORACE – umělý břečťan je skvělý způsob, jak ozdobit vaši zeď, balkon nebo terasu po celý rok, bez ohledu na roční období . Užijte si krásnou výzdobu! NENÍ NUTNÉ SE PÉČI – jedná se o jedinečné ozdoby s velmi realistickým vzhledem, že nevyžadují žádnou péči, jako je prořezávání, zavlažování nebo zvláštní expozice. VENKU I UVNITŘ – listy lze použít uvnitř i vně domu. Vysoká kvalita produktu znamená, že se o něj nemusíme starat, vystavovat ho plnému slunci, dešti nebo sněhu. PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ROZMĚR – břečťan umožňuje zkrátit nebo spojit několik kusů. Pro hutnější nebo delší efekt. Díky kombinaci několika břečťanů dokonale zakryjete plot nebo zábradlí . SPECIFIKACE zelená barva počet vinic 12 počet listů: 81 rozměry listu: 4 x 4 cm délka jednoho lezce: 2,10m celková délka: 25,2m hmotnost: 194g hmotnost v balení: 197g ZAHRNUTA 12 lezců, každý 2,1 m  

22 skladem

Katalogové číslo: DS20225250 Kategorie:

 

Věnec z umělého břečťanu 25,5 metru DEORACE – umělý břečťan je skvělý způsob, jak ozdobit vaši zeď, balkon nebo terasu po celý rok, bez ohledu na roční období . Užijte si krásnou výzdobu!

NENÍ NUTNÉ SE PÉČI – jedná se o jedinečné ozdoby s velmi realistickým vzhledem, že nevyžadují žádnou péči, jako je prořezávání, zavlažování nebo zvláštní expozice.

VENKU I UVNITŘ – listy lze použít uvnitř i vně domu. Vysoká kvalita produktu znamená, že se o něj nemusíme starat, vystavovat ho plnému slunci, dešti nebo sněhu.

PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ROZMĚR – břečťan umožňuje zkrátit nebo spojit několik kusů. Pro hutnější nebo delší efekt. Díky kombinaci několika břečťanů dokonale zakryjete plot nebo zábradlí .

SPECIFIKACE zelená barva počet vinic 12 počet listů: 81 rozměry listu: 4 x 4 cm délka jednoho lezce: 2,10m celková délka: 25,2m hmotnost: 194g hmotnost v balení: 197g

ZAHRNUTA 12 lezců, každý 2,1 m

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada

Název gadgets

Umělý břečťan-věnec 25,2m