info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

SET přikrývky a polštáře SUMMER 140×200, 70x90cm

999 

Složení přikrývky: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (duté vlákno)
Složení polštáře: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (duté vlákno – Unico), pomocný materiál – 100% polypropylen (netkanná textilie)
Rozměry přikrývky a polštáře do povlečení: 140×200, 70x90cm
Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.
Hmotnost výplně (gramáž): přikrývka: 450g na celý rozměr výrobku, polštář: 900g kuličkového dutého vlákna
Barva přikrývky: bílá Povrchovým materiálem souprav Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno – 100% polyester a u polštáře kuličkové duté vlákno, které díky svým dutinám zajišťuje spotřebiteli hřejivost při spánku a dlouhodobou nesléhavost. U veškerých přikrývek a polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
Souprava Luxus plus lze prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
Souprava Luxus plus je prošita panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Přikrývky jsou poté lemovány na speciálním lemovacím prošívacím stroji.
Rouno dutých vláken uvnitř přikrývky je velmi vzdušné a lehké. Kuličkové duté vlákno UNICOR patří mezi nejkavlitnější výplňové materiály pro výrobu polštářů nejen v ČR.

8 skladem

Katalogové číslo: DS20048527 Kategorie: ,

Složení přikrývky: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (duté vlákno)

Složení polštáře: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (duté vlákno – Unico),

pomocný materiál – 100% polypropylen (netkanná textilie)

Rozměry přikrývky a polštáře do povlečení: 140×200, 70x90cm

Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.

Hmotnost výplně (gramáž):

přikrývka: 450g na celý rozměr výrobku, polštář: 900g kuličkového dutého vlákna

Barva přikrývky: bílá

  • Povrchovým materiálem souprav Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno – 100% polyester a u polštáře kuličkové duté vlákno, které díky svým dutinám zajišťuje spotřebiteli hřejivost při spánku a dlouhodobou nesléhavost. U veškerých přikrývek a polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
  • Souprava Luxus plus lze prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
  • Souprava Luxus plus je prošita panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Přikrývky jsou poté lemovány na speciálním lemovacím prošívacím stroji.
  • Rouno dutých vláken uvnitř přikrývky je velmi vzdušné a lehké. Kuličkové duté vlákno UNICOR patří mezi nejkavlitnější výplňové materiály pro výrobu polštářů nejen v ČR.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Akční nabídka > Letní přikrývky a polštáře

Název gadgets

SET přikrývky a polštáře SUMMER 140×200, 70x90cm