info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Sada pro výrobu náramků z gumiček

189 

SADA PRO VÝROBU NÁRAMKŮ A ŠPERKŮ Z GUMIČEK Gumičky podněcují kreativitu, takže můžete vytvořit více než jedno mistrovské dílo, např. šperky nebo figurky.  Sada obsahuje všechny prvky potřebné k vytvoření náramků či jiných vychytávek z gumiček. Balení obsahuje gumičky, háčky, praky, ozdobné prvky a přívěsky. STIMULUJE KREATIVITU – tato sada neslouží pouze k výrobě náramků, můžete z ní vytvořit i krásné figurky, prsteny, tašky a mnoho dalších dekorací, na které máte jen nápad. PŘIHRÁDKOVÝ ORGANIZÉR – celé je zabaleno v pouzdře s 29 přihrádkami. Průhledné pouzdro umožňuje vidět, kde je barva. dodatečně přihrádky zabraňují záměně gumiček. ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREV – 1500 gumiček v až 23 barvách. Barvy jsou živé a krásné, takže vás povzbuzují ke hře a tvorbě. Po dokončení vypadají skvěle. Sada navíc obsahuje ozdobné prvky, jako jsou písmena, přívěsky nebo korálky. SPECIFIKACE – počet barev gumičky: 23; počet gum 1500; věk: 8+; ozdobné prvky (přívěsky, korálky, písmena): ano; rozměry: 13 x 27 x 2 cm; hmotnost 237g; hmotnost v balení: 277 g ZAHRNUTA 1500 gumiček 2 háčkování 2 proc 3 karabiny dekorativní prvky (korálky, přívěsky, písmena) Gumičky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, díky kterým se při hře nelámou. Sada obsahuje až 1500 gum různých barev.  

8 skladem

Katalogové číslo: DS53937631 Kategorie: ,

SADA PRO VÝROBU NÁRAMKŮ A ŠPERKŮ Z GUMIČEK

Gumičky podněcují kreativitu, takže můžete vytvořit více než jedno mistrovské dílo, např. šperky nebo figurky. 

Sada obsahuje všechny prvky potřebné k vytvoření náramků či jiných vychytávek z gumiček. Balení obsahuje gumičky, háčky, praky, ozdobné prvky a přívěsky.

STIMULUJE KREATIVITU – tato sada neslouží pouze k výrobě náramků, můžete z ní vytvořit i krásné figurky, prsteny, tašky a mnoho dalších dekorací, na které máte jen nápad.

PŘIHRÁDKOVÝ ORGANIZÉR – celé je zabaleno v pouzdře s 29 přihrádkami. Průhledné pouzdro umožňuje vidět, kde je barva. dodatečně přihrádky zabraňují záměně gumiček.

ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREV – 1500 gumiček v až 23 barvách. Barvy jsou živé a krásné, takže vás povzbuzují ke hře a tvorbě. Po dokončení vypadají skvěle. Sada navíc obsahuje ozdobné prvky, jako jsou písmena, přívěsky nebo korálky.

SPECIFIKACE – počet barev gumičky: 23; počet gum 1500; věk: 8+; ozdobné prvky (přívěsky, korálky, písmena): ano; rozměry: 13 x 27 x 2 cm; hmotnost 237g; hmotnost v balení: 277 g

ZAHRNUTA 1500 gumiček 2 háčkování 2 proc 3 karabiny dekorativní prvky (korálky, přívěsky, písmena) Gumičky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, díky kterým se při hře nelámou. Sada obsahuje až 1500 gum různých barev.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > DIY hračky

Název gadgets

Sada pro výrobu náramků z gumiček