info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Sada nákladního vozu TIR se 6 vozy

449 

  SOUPRAVA NÁKLADNÍCH NÁKLADNÍKŮ LAWETA SE 6 KOL LITÝMI KOL SPOUŠTĚČ – náklaďák má odpalovač autíčka. Stačí rozložit zadní část přívěsu a je připraven! Chcete-li spustit auto, musíte natáhnout vyčnívající část dráhy, umístit auto před ni, stisknout tlačítko na konci dráhy a sledovat, jak auto projíždí! Trať vede nejnižší úrovní odtahového vozu a vyjíždí z mříže vozu. Toto je perfektní mechanismus, jak získat náskok v bláznivém závodě. 6 DIE CAST CARS – sada se skládá z náklaďáku a 6 aut. Odtahovka má rozkládací funkci, díky které auta snadno vyjmete. Hračka byla vyrobena velmi pečlivě a reprodukovala všechny detaily. Vypadá realisticky a vybízí dítě ke hře. 3 ÚROVNĚ NÁVĚSŮ – odtahovka má 3 úrovně pro bezpečnou přepravu a uskladnění autíček, díky kterým dítě neztratí jediné cenné auto a bude je moci přepravovat po závodních tratích po celém světě. ODOLNÝ – hračka je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, díky čemuž je extrémně odolná. Vašemu miminku bude sloužit mnohem déle. SPECIFIKACE červená barva materiál: plast počet aut: 6 rozměry (délka / šířka / výška); 30 x 11,5 x 7 cm hmotnost: 0,237 kg hmotnost v balení: 0,448 kg ZAHRNUTA přepravník aut 6 aut litých pod tlakem samolepky  

34 skladem

Katalogové číslo: DS52456626 Kategorie: ,

 

SOUPRAVA NÁKLADNÍCH NÁKLADNÍKŮ LAWETA SE 6 KOL LITÝMI KOL SPOUŠTĚČ – náklaďák má odpalovač autíčka. Stačí rozložit zadní část přívěsu a je připraven! Chcete-li spustit auto, musíte natáhnout vyčnívající část dráhy, umístit auto před ni, stisknout tlačítko na konci dráhy a sledovat, jak auto projíždí! Trať vede nejnižší úrovní odtahového vozu a vyjíždí z mříže vozu. Toto je perfektní mechanismus, jak získat náskok v bláznivém závodě.

6 DIE CAST CARS – sada se skládá z náklaďáku a 6 aut. Odtahovka má rozkládací funkci, díky které auta snadno vyjmete. Hračka byla vyrobena velmi pečlivě a reprodukovala všechny detaily. Vypadá realisticky a vybízí dítě ke hře.

3 ÚROVNĚ NÁVĚSŮ – odtahovka má 3 úrovně pro bezpečnou přepravu a uskladnění autíček, díky kterým dítě neztratí jediné cenné auto a bude je moci přepravovat po závodních tratích po celém světě. ODOLNÝ – hračka je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, díky čemuž je extrémně odolná. Vašemu miminku bude sloužit mnohem déle.

SPECIFIKACE červená barva materiál: plast počet aut: 6 rozměry (délka / šířka / výška); 30 x 11,5 x 7 cm hmotnost: 0,237 kg hmotnost v balení: 0,448 kg

ZAHRNUTA přepravník aut 6 aut litých pod tlakem samolepky

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > Autíčka a jiné modely

Název gadgets

Sada nákladního vozu TIR se 6 vozy