info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Ruční zahradní nůžky

211 

  ZAHRADNÍ RUČNÍ NŮŽKY S PROTISKLUZUJÍCÍ RUKOJETI – rukojeti s protiskluzovým povlakem jsou vyrobeny z materiálů, které zajišťují bezpečný a pohodlný úchop při práci s nůžkami, i když jsou mokré nebo vlhké . Díky tomu minimalizují riziko sklouznutí nůžek při stříhání, což zvyšuje bezpečnost používání. MULTI-TASKING – zahradní nůžky jsou univerzálním nástrojem, který lze použít pro různé práce na zahradě, jako je stříhání větví, keřů, trávy, výhonků, květin nebo bylinek. OKRAJ – zahradní nůžky jsou efektivním nástrojem pro stříhání větví a stonků rostlin. Jejich čepel je ostrá a odolná . Snadno si poradí s různými druhy rostlin. Čepel je navíc chráněna fóliovým pouzdrem. DĚRKY NA ZAVĚŠENÍ – nůžky jsou vybaveny otvory pro zavěšení, což je velmi praktická vychytávka. Tyto otvory umožňují zavěsit nůžky na háčky nebo věšáky, které usnadňuje skladování a zabraňuje náhodnému poškození nožů. SPECIFIKACE materiál: ocel a plast typ: manuální délka čepele: 19 cm celková délka: 55 cm hmotnost: 0,860 kg hmotnost v balení: 1,022 kg ZAHRNUTA nůžky ochranná fólie na nůž  

14 skladem

Katalogové číslo: DS70923298 Kategorie: , ,

 

ZAHRADNÍ RUČNÍ NŮŽKY S PROTISKLUZUJÍCÍ RUKOJETI – rukojeti s protiskluzovým povlakem jsou vyrobeny z materiálů, které zajišťují bezpečný a pohodlný úchop při práci s nůžkami, i když jsou mokré nebo vlhké . Díky tomu minimalizují riziko sklouznutí nůžek při stříhání, což zvyšuje bezpečnost používání.

MULTI-TASKING – zahradní nůžky jsou univerzálním nástrojem, který lze použít pro různé práce na zahradě, jako je stříhání větví, keřů, trávy, výhonků, květin nebo bylinek. OKRAJ – zahradní nůžky jsou efektivním nástrojem pro stříhání větví a stonků rostlin. Jejich čepel je ostrá a odolná . Snadno si poradí s různými druhy rostlin. Čepel je navíc chráněna fóliovým pouzdrem.

DĚRKY NA ZAVĚŠENÍ – nůžky jsou vybaveny otvory pro zavěšení, což je velmi praktická vychytávka. Tyto otvory umožňují zavěsit nůžky na háčky nebo věšáky, které usnadňuje skladování a zabraňuje náhodnému poškození nožů.

SPECIFIKACE materiál: ocel a plast typ: manuální délka čepele: 19 cm celková délka: 55 cm hmotnost: 0,860 kg hmotnost v balení: 1,022 kg

ZAHRNUTA nůžky ochranná fólie na nůž

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Nářadí > Zahradní nůžky

Název gadgets

Ruční zahradní nůžky