info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Prostěradlo jednolůžkové napínací Atlas hladký 90x200cm bílé

421 

Složení prostěradla: tkanina 100% bavlna, atlasová vazba
Rozměr prostěradla: 90×200 + 25cm výška (vhodné pro matraci výšky max do 20cm)
Teplota praní: 90°
Obsah balení: 1 ks prostěradla Prostěradla Atlas hladký jsou vyrobeny z tkaniny 100% bavlna, která vyniká svou jemností a saténovým omakem. Díky složení 100% bavlna se jedná o hřejivý satén. 
Tkanina je díky své hustotě dostavy tkaniny velmi pevná a vydrží mnoho pracích cyklů. Z těchto důvodů je povlečení, ale i prostěradla vhodné převážně pro hotelový segment. 
Prostěradla vyrábíme ze stejné kvality a to jako plachty nebo jako napínací s všitou gumou. Plachty vyrábíme s dostatečnou rozměrovou rezervou, aby nedocházelo k vysunutí ze spodní části matrace. 
Ložní povlečení, povlaky a prostěradla řady Atlas hladký můžeme nabídnout i v jiných rozměrech, které vidíte v nabídce. V případě Vaší poptávky nás prosím kontaktujte nejlépůe mailem na info@kvalitex.cz 
Ložní povlečení, povlaky a prostěradla vyrábíme s rozměrovou rezervou a to kvůli sráživosti bavlněné tkaniny. Tato vlastnost (sráživost) je charakteristická právě pro bavlněné tkaniny. 
Tkanina Atlas hladký je bez vzoru a její plošná hmotnost (gramáž) je 140-145g/m2. 
Prostěradla plachty jsou obšitá ze všech čtyř stran, aby zachovaly stabilitu a pevnost na všech krajích.

2 skladem

Katalogové číslo: DS31023910 Kategorie: ,

Složení prostěradla: tkanina 100% bavlna, atlasová vazba

Rozměr prostěradla: 90×200 + 25cm výška (vhodné pro matraci výšky max do 20cm)

Teplota praní: 90°

Obsah balení: 1 ks prostěradla

  • Prostěradla Atlas hladký jsou vyrobeny z tkaniny 100% bavlna, která vyniká svou jemností a saténovým omakem. Díky složení 100% bavlna se jedná o hřejivý satén. 
  • Tkanina je díky své hustotě dostavy tkaniny velmi pevná a vydrží mnoho pracích cyklů. Z těchto důvodů je povlečení, ale i prostěradla vhodné převážně pro hotelový segment. 
  • Prostěradla vyrábíme ze stejné kvality a to jako plachty nebo jako napínací s všitou gumou. Plachty vyrábíme s dostatečnou rozměrovou rezervou, aby nedocházelo k vysunutí ze spodní části matrace. 
  • Ložní povlečení, povlaky a prostěradla řady Atlas hladký můžeme nabídnout i v jiných rozměrech, které vidíte v nabídce. V případě Vaší poptávky nás prosím kontaktujte nejlépůe mailem na info@kvalitex.cz 
  • Ložní povlečení, povlaky a prostěradla vyrábíme s rozměrovou rezervou a to kvůli sráživosti bavlněné tkaniny. Tato vlastnost (sráživost) je charakteristická právě pro bavlněné tkaniny. 
  • Tkanina Atlas hladký je bez vzoru a její plošná hmotnost (gramáž) je 140-145g/m2. 
  • Prostěradla plachty jsou obšitá ze všech čtyř stran, aby zachovaly stabilitu a pevnost na všech krajích.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hotelový textil > Hotelová prostěradla

Název gadgets

Prostěradlo jednolůžkové napínací Atlas hladký 90x200cm bílé