info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Prodloužené krepové ložní povlečení 140×220, 70x90cm Dream bílé

1198 

Složení povlečení: tkanina 100% bavlna krep, plátnová vazba
Rozměr povlečení: 140x220cm, 70x90cm
Teplota praní: 60°, prát naruby
Barva povlečení: podklad bílý, vzor šedý
Obsah balení: 1+1, 1ks povlaku na přikrývku + 1ks povlaku na polštář Prodloužené krepové povlečení se liší pouze v délce povlaku na přikrývku a to, že je delší o 20cm.
Ložní povlečení je vyrobeno z tkaniny 100% bavlna. Krepování je vytvořeno pomocí speciální úpravy a velikost krepování je 1cm. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 135g/m2. Krep je příjemný na omak a to díky použitým bavlněným přízím.
Ložní povlečení i materiály jsou vyrobeny v ČR.
Povlečení je opatřeno zapínáním se zipovým uzávěrem. Všitý zipový uzávěr patří dnes mezi vysoce žádané uzávěry povlečení, kde používáme peckový jezdec. Zipový uzávěr je velmi praktický a manipulace s povlečením při převlékání je díky němu daleko snadnější. V případě zájmu o jiný druh zapínání, tz. zapínání s nitěnnými knoflíky, nás neváhejte kontaktovat na info@kvalitex.cz.
Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře.
Rozměr povlečení uvádíme již po vysrážení, kde je nové povlečení vyrobeno s rozměrovou rezervou. Srážlivost patří k běžným vlastnostem bavlněných tkanin.

1 skladem

Katalogové číslo: DS44123714 Kategorie: ,

Složení povlečení: tkanina 100% bavlna krep, plátnová vazba

Rozměr povlečení: 140x220cm, 70x90cm

Teplota praní: 60°, prát naruby

Barva povlečení: podklad bílý, vzor šedý

Obsah balení: 1+1, 1ks povlaku na přikrývku + 1ks povlaku na polštář

  • Prodloužené krepové povlečení se liší pouze v délce povlaku na přikrývku a to, že je delší o 20cm.
  • Ložní povlečení je vyrobeno z tkaniny 100% bavlna. Krepování je vytvořeno pomocí speciální úpravy a velikost krepování je 1cm. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 135g/m2. Krep je příjemný na omak a to díky použitým bavlněným přízím.
  • Ložní povlečení i materiály jsou vyrobeny v ČR.
  • Povlečení je opatřeno zapínáním se zipovým uzávěrem. Všitý zipový uzávěr patří dnes mezi vysoce žádané uzávěry povlečení, kde používáme peckový jezdec. Zipový uzávěr je velmi praktický a manipulace s povlečením při převlékání je díky němu daleko snadnější. V případě zájmu o jiný druh zapínání, tz. zapínání s nitěnnými knoflíky, nás neváhejte kontaktovat na info@kvalitex.cz.
  • Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře.
  • Rozměr povlečení uvádíme již po vysrážení, kde je nové povlečení vyrobeno s rozměrovou rezervou. Srážlivost patří k běžným vlastnostem bavlněných tkanin.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Povlečení > Sady povlečení

Název gadgets

Prodloužené krepové ložní povlečení 140×220, 70x90cm Dream bílé