info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Polštář kuličkový Luxus plus bez zipu 70x90cm 900g bílý

549 

Složení polštáře: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (kuličkové duté vlákno), pomocný materiál – 100% polypropylen (netkanná textilie)
Polštář vhodný pro rozměr povlečení: 70x90cm
Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.
Hmotnost výplně (gramáž): 900g na celý rozměr výrobku
Barva polštáře: bílá Povrchovým materiálem polštáře Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno – 100% polyester, které díky svým vlastnostem není sléhavé a lze snadno naklepat. U veškerých polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze kuličkového výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
Polštáře se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
Polštáře Luxus plus jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu.
Netkanná textilie je velmi důležitým materiálem u polštářů. Hlavní funkcí tohoto materiálu je zabránění spojení rouna s kuličkovým vláknem. Kuličkové duté vlákno patří mezi nejkvalitnější výplně používané do polštářů.

2 skladem

Katalogové číslo: DS26665189 Kategorie: ,

Složení polštáře: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (kuličkové duté vlákno),

pomocný materiál – 100% polypropylen (netkanná textilie)

Polštář vhodný pro rozměr povlečení: 70x90cm

Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.

Hmotnost výplně (gramáž): 900g na celý rozměr výrobku

Barva polštáře: bílá

  • Povrchovým materiálem polštáře Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno – 100% polyester, které díky svým vlastnostem není sléhavé a lze snadno naklepat. U veškerých polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze kuličkového výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
  • Polštáře se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
  • Polštáře Luxus plus jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu.
  • Netkanná textilie je velmi důležitým materiálem u polštářů. Hlavní funkcí tohoto materiálu je zabránění spojení rouna s kuličkovým vláknem. Kuličkové duté vlákno patří mezi nejkvalitnější výplně používané do polštářů.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Akční nabídka > Teplo domova

Název gadgets

Polštář kuličkový Luxus plus bez zipu 70x90cm 900g bílý