info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Polštář kuličkový Alaska zip 70x90cm 900g bílý

758 

Složení polštáře: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (kuličkové duté vlákno), pomocný materiál – 100% polypropylen (netkanná textilie)
Polštář vhodný pro rozměr povlečení: 70x90cm
Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.
Hmotnost výplně (gramáž): 900g na celý rozměr výrobku
Barva polštáře: bílá Polštáře Alaska jsou opatřeny korpusem polštáře stejně jako polštáře Luxus plus se zipem, ale kuličky nejsou nasypané přímo pod zipem. Kuličkové duté vlákno je nasypáno v samostatném povlaku z polyesterové tkaniny, který je opatřen zipem k přizpůsobení množství výplně v polštáři. Př ušpinění vrchního korpusu, není třeba prát celý polštář, ale pouze samostatný korpus.
Povrchovým materiálem polštáře Alaska je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno – 100% polyester, které díky svým vlastnostem není sléhavé a lze snadno naklepat. U veškerých polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze kuličkového výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
Polštáře Alkaska se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
Polštáře Alaska jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Polštáře jsou poté při konečném šití opatřeny zipem.
Polštáře se zipem jsou velmi praktickými výrobky, kde lze v polštáři přizpůsobit množství výplně dle přání a potřeby zákazníka. Netkanná textilie je velmi důležitým materiálem u polštářů. Hlavní funkcí tohoto materiálu je zabránění spojení rouna s kuličkovým vláknem. Kuličkové vlákno patří mezi nejkvalitnější výplně používané do polštářů.

6 skladem

Katalogové číslo: DS81937390 Kategorie: ,

Složení polštáře: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (kuličkové duté vlákno),

pomocný materiál – 100% polypropylen (netkanná textilie)

Polštář vhodný pro rozměr povlečení: 70x90cm

Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.

Hmotnost výplně (gramáž): 900g na celý rozměr výrobku

Barva polštáře: bílá

  • Polštáře Alaska jsou opatřeny korpusem polštáře stejně jako polštáře Luxus plus se zipem, ale kuličky nejsou nasypané přímo pod zipem. Kuličkové duté vlákno je nasypáno v samostatném povlaku z polyesterové tkaniny, který je opatřen zipem k přizpůsobení množství výplně v polštáři. Př ušpinění vrchního korpusu, není třeba prát celý polštář, ale pouze samostatný korpus.
  • Povrchovým materiálem polštáře Alaska je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní kuličkové duté vlákno – 100% polyester, které díky svým vlastnostem není sléhavé a lze snadno naklepat. U veškerých polštářů uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze kuličkového výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
  • Polštáře Alkaska se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
  • Polštáře Alaska jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Polštáře jsou poté při konečném šití opatřeny zipem.
  • Polštáře se zipem jsou velmi praktickými výrobky, kde lze v polštáři přizpůsobit množství výplně dle přání a potřeby zákazníka. Netkanná textilie je velmi důležitým materiálem u polštářů. Hlavní funkcí tohoto materiálu je zabránění spojení rouna s kuličkovým vláknem. Kuličkové vlákno patří mezi nejkvalitnější výplně používané do polštářů.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Akční nabídka > Thermo přikrývky a polštáře

Název gadgets

Polštář kuličkový Alaska zip 70x90cm 900g bílý