info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Podnožka pod nohy z paměťové pěny

1411 

  Díky podnoži pod stůl zajistíte správnou sedací pozici, která zabrání nepříjemnosti v oblasti ramen a zad. Měkká a příjemná na dotek. Potah podnože je vyroben z mimořádně sametově jemného polyesteru. Stabilní jádro z paměťové pěny a profilovaný tvar podnože zajišťují maximální komfort. Protiskluzový Protiskluzový spodní materiál zabraňuje podnoži sklouzávání na hladkých površích. Podnož je mimořádně odolná, bez zápachu a nabízí ideální podporu pro nohy. Nastavitelná výška Díky odnímatelné základně lze pohodlně přizpůsobit výšku podnože podle vlastních potřeb. Základna je upevněna pomocí kvalitního suchého zipu. Snadná údržba  

27 skladem

Katalogové číslo: DS45696236 Kategorie: ,

 

Díky podnoži pod stůl zajistíte správnou sedací pozici, která zabrání nepříjemnosti v oblasti ramen a zad. Měkká a příjemná na dotek. Potah podnože je vyroben z mimořádně sametově jemného polyesteru. Stabilní jádro z paměťové pěny a profilovaný tvar podnože zajišťují maximální komfort.

Protiskluzový

Protiskluzový spodní materiál zabraňuje podnoži sklouzávání na hladkých površích. Podnož je mimořádně odolná, bez zápachu a nabízí ideální podporu pro nohy.

Nastavitelná výška

Díky odnímatelné základně lze pohodlně přizpůsobit výšku podnože podle vlastních potřeb. Základna je upevněna pomocí kvalitního suchého zipu.

Snadná údržba

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Bytový textil > Zdravotnické polštáře

Název gadgets

Podnožka pod nohy z paměťové pěny