info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Podložka pod kočičí záchod

321 

UDRŽUJE V ČISTOTĚ – podložka pod záchod umožňuje udržovat prostor kolem odpadkového koše čistý, zabraňuje kočce, aby zanechávala stopy steliva, které jí spadne z tlapek poté, co se z ní dostane. SNADNÉ ČIŠTĚNÍ – stěrač odpadkového koše je snadno čistitelný doplněk – tato činnost nikomu nezpůsobí větší problém. Vše, co musíte udělat, je zvednout první vrstvu a vylít stelivo . VODĚODOLNÝ – předložená podložka pro kočky je plně voděodolná, díky čemuž tento materiál zanechá podlahu čistou a suchou . VYSOKÁ KVALITA – byla vyrobena podložka do odpadkového koše vyrobeno z vysoce kvalitního EVA , jehož výhodou je trvanlivost, pružnost a odolnost proti deformaci a roztržení. SPECIFIKACE – materiál: EVA pěna; snadné čištění; elastický; voděodolný; rozměry: 49,5×39,5cm; hmotnost: 0,315 kg.

50 skladem

Katalogové číslo: DS89598624 Kategorie: ,

  • UDRŽUJE V ČISTOTĚ – podložka pod záchod umožňuje udržovat prostor kolem odpadkového koše čistý, zabraňuje kočce, aby zanechávala stopy steliva, které jí spadne z tlapek poté, co se z ní dostane.
  • SNADNÉ ČIŠTĚNÍ – stěrač odpadkového koše je snadno čistitelný doplněk – tato činnost nikomu nezpůsobí větší problém. Vše, co musíte udělat, je zvednout první vrstvu a vylít stelivo .
  • VODĚODOLNÝ – předložená podložka pro kočky je plně voděodolná, díky čemuž tento materiál zanechá podlahu čistou a suchou .
  • VYSOKÁ KVALITA – byla vyrobena podložka do odpadkového koše vyrobeno z vysoce kvalitního EVA , jehož výhodou je trvanlivost, pružnost a odolnost proti deformaci a roztržení.
  • SPECIFIKACE – materiál: EVA pěna; snadné čištění; elastický; voděodolný; rozměry: 49,5×39,5cm; hmotnost: 0,315 kg.

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Chovatelské potřeby > Toalety pro kočky

Název gadgets

Podložka pod kočičí záchod