info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Pantofle – jednorožec

579 

  JEDNOROHOVÉ SVÍTÍCÍ DOPTOČKY FUNKCE LED – jednorožec na tváři má LED světlo, které se rozsvítí na hlavě, po otevření zámku je potřeba vyjmout spínač a nastavit jej do polohy ON, poté se rozsvítí; světlo svítí v barvě RGB – červená, zelená a modrá, po pár sekundách automaticky změní režim svícení, z pomalého blikání na rychlé. 3 VRSTVY – podešev se skládá ze tří vrstev; dno má materiál, který zabraňuje promáčení a má protiskluzové oušky, díky kterým jsou pantofle bezpečné, můžeme se v nich pohybovat bez obav z uklouznutí; pak houbu a měkký bílý hadřík. Celek dělá pantofle měkké na dotek a komfort nošení je velmi vysoký. UNIVERZÁLNÍ – padnou na nohu ve velikosti od 35 do 40 – přizpůsobí se noze, budou vhodné pro dítě i dospělého. Lze je prát na 30 °C; stačí rozepnout drátky uvnitř pantofle a po vysušení se schovat zpět. Jednorožec je naplněný houbou, což z něj dělá perfektní řešení pro chladnější večery. NÁPAD NA DÁREK – pantofle budou skvělým nápadem na dárek, bez ohledu na příležitost, narozeniny, svátek – každá příležitost bude dobrá. Nemusíte znát velikost toho, koho chcete obdarovat, pantofle se jistě vejdou! Skvěle se hodí i na tématické večírky, pyžamové večírky – na našich dalších aukcích si můžete koupit outfit jednorožce ladící s teplákovou soupravou. SPECIFIKACE – materiál: polyester + bavlna; barva pantoflí: bílá; barva světla: RGB; napájení: 2x CR 2032 (součástí balení); Univerzální velikost; rozměry pantofle (délka / šířka / výška): 31/18 / 18,5cm; hmotnost sady: 315 g.   

15 skladem

Katalogové číslo: DS58664620 Kategorie: ,

 

JEDNOROHOVÉ SVÍTÍCÍ DOPTOČKY FUNKCE LED – jednorožec na tváři má LED světlo, které se rozsvítí na hlavě, po otevření zámku je potřeba vyjmout spínač a nastavit jej do polohy ON, poté se rozsvítí; světlo svítí v barvě RGB – červená, zelená a modrá, po pár sekundách automaticky změní režim svícení, z pomalého blikání na rychlé.

3 VRSTVY – podešev se skládá ze tří vrstev; dno má materiál, který zabraňuje promáčení a má protiskluzové oušky, díky kterým jsou pantofle bezpečné, můžeme se v nich pohybovat bez obav z uklouznutí; pak houbu a měkký bílý hadřík. Celek dělá pantofle měkké na dotek a komfort nošení je velmi vysoký.

UNIVERZÁLNÍ – padnou na nohu ve velikosti od 35 do 40 – přizpůsobí se noze, budou vhodné pro dítě i dospělého. Lze je prát na 30 °C; stačí rozepnout drátky uvnitř pantofle a po vysušení se schovat zpět. Jednorožec je naplněný houbou, což z něj dělá perfektní řešení pro chladnější večery.

NÁPAD NA DÁREK – pantofle budou skvělým nápadem na dárek, bez ohledu na příležitost, narozeniny, svátek – každá příležitost bude dobrá. Nemusíte znát velikost toho, koho chcete obdarovat, pantofle se jistě vejdou! Skvěle se hodí i na tématické večírky, pyžamové večírky – na našich dalších aukcích si můžete koupit outfit jednorožce ladící s teplákovou soupravou.

SPECIFIKACE – materiál: polyester + bavlna; barva pantoflí: bílá; barva světla: RGB; napájení: 2x CR 2032 (součástí balení); Univerzální velikost; rozměry pantofle (délka / šířka / výška): 31/18 / 18,5cm; hmotnost sady: 315 g. 

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Dárky pro > Dárky pro holky

Název gadgets

Pantofle – jednorožec