info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Ortopedický polštář na nohy – LegPillow

299 

Miliony lidí, kteří rádi spí na boku, se každou noc převalují a zoufale hledají nejpříjemnější polohu na spaní! Kolena se jim třou jedno o druhé, záda a boky nesmírně bolí. A vstávání po probdělé noci je prostě horor! Odteď si můžete užívat příjemný a pohodný spánek s tímto ortopedickým polštářem na nohy. Ortopedický polštář mezi kolena podporuje správné vyrovnání páteře během spánku. Díky tomu přináší úlevu od bolestí zad a páteře. Poskytuje pohodlí během spánku svým tvarem, který koriguje správné postavení boků a pánve a přizpůsobuje se přirozenému zakřivení nohou. Unikátní ergonomicky polštář na kolena a nohy je určen pro zmírnění bolesti zad, kyčlí, kloubů, nohou a při problémech s ischiasem, skoliózou a bursitidou, křečových žilách a otoků nohou. Ortopedický polštář je speciální rehabilitační pomůcka vhodná po operaci kyčelního kloubu, menisku v těhotenství a po porodu. Díky jedinečnému tvaru pomáhá zmírňovat bolest, ztuhlost, působí preventivně, podporuje prokrvení a přirozenou rehabilitaci postižené oblasti. Polštář je možné používat mezi nohy, kolena ale také pod koleno, na vyvýšení nohy, pod kotníky a na zmírnění otoku nohou. Díky nejkvalitnější paměťové pěně poskytuje potřebnou oporu, ale zároveň je pohodlný a příjemný na používání. Ergonomický design zajistí přirozenou polohu kyčelních kloubů bez zatížení a přirozenou stabilní polohu pro tělo. Ideální pro: lidi po operaci kyčle těhotné ženy během odpočinku a spánku lidi bojující s bolestmi páteře a zad Výhody: Polštáře mezi kolena  účinně uleví celé páteři Podporuje správné postavení pánve, kyčlí a páteře Tlumí kolena a uvolňuje napětí v páteři Vyrobeno ze speciální paměťové pěny Přizpůsobí se přirozenému zakřivení nohou Perfektní po operaci náhrady kyčelního kloubu Široce používané v prevenci proleženin Zajišťuje anatomické polohování boků vleže na boku Specifikace: Rozměry: 23 x 25 x 15 cm Materiál : paměťová pěna s tvarovou pamětí Povlak na polštář na zip, který lze prát v ruce Barva povlaku na polštář: bílá

443 skladem

Katalogové číslo: DS96668568 Kategorie: ,

Miliony lidí, kteří rádi spí na boku, se každou noc převalují a zoufale hledají nejpříjemnější polohu na spaní! Kolena se jim třou jedno o druhé, záda a boky nesmírně bolí. A vstávání po probdělé noci je prostě horor! Odteď si můžete užívat příjemný a pohodný spánek s tímto ortopedickým polštářem na nohy.

Ortopedický polštář mezi kolena podporuje správné vyrovnání páteře během spánku. Díky tomu přináší úlevu od bolestí zad a páteře. Poskytuje pohodlí během spánku svým tvarem, který koriguje správné postavení boků a pánve a přizpůsobuje se přirozenému zakřivení nohou.

Unikátní ergonomicky polštář na kolena a nohy je určen pro zmírnění bolesti zad, kyčlí, kloubů, nohou a při problémech s ischiasem, skoliózou a bursitidou, křečových žilách a otoků nohou. Ortopedický polštář je speciální rehabilitační pomůcka vhodná po operaci kyčelního kloubu, menisku v těhotenství a po porodu.

Díky jedinečnému tvaru pomáhá zmírňovat bolest, ztuhlost, působí preventivně, podporuje prokrvení a přirozenou rehabilitaci postižené oblasti.

Polštář je možné používat mezi nohy, kolena ale také pod koleno, na vyvýšení nohy, pod kotníky a na zmírnění otoku nohou.

Díky nejkvalitnější paměťové pěně poskytuje potřebnou oporu, ale zároveň je pohodlný a příjemný na používání. Ergonomický design zajistí přirozenou polohu kyčelních kloubů bez zatížení a přirozenou stabilní polohu pro tělo.

Ideální pro:

 • lidi po operaci kyčle
 • těhotné ženy během odpočinku a spánku
 • lidi bojující s bolestmi páteře a zad

Výhody:

 • Polštáře mezi kolena  účinně uleví celé páteři
 • Podporuje správné postavení pánve, kyčlí a páteře
 • Tlumí kolena a uvolňuje napětí v páteři
 • Vyrobeno ze speciální paměťové pěny
 • Přizpůsobí se přirozenému zakřivení nohou
 • Perfektní po operaci náhrady kyčelního kloubu
 • Široce používané v prevenci proleženin
 • Zajišťuje anatomické polohování boků vleže na boku

Specifikace:

Rozměry: 23 x 25 x 15 cm
Materiál : paměťová pěna s tvarovou pamětí
Povlak na polštář na zip, který lze prát v ruce
Barva povlaku na polštář: bílá

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Bytový textil > Zdravotnické polštáře

Název gadgets

Ortopedický polštář na nohy – LegPillow