info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Miniaturní panenky – 7 ks.

250 

MALÉ PANENKY DO DOMEČKU  7 KUSŮ – celá rodina se skládá ze 7 osob. Tyto jsou prarodiče, rodiče a jejich tři děti . Celá rodina s jemnými rysy a pečlivě vybraným oblečením pro věk postavy. ODPOVÍDAJÍ DOMEČKU PRO PANENKY – loutky dokonale odpovídají velikosti dřevěného nábytku. V domečku pro panenky se bude skvěle hodit i velká 3generační rodina. VYROBENO ZE DŘEVA – dřevěné panenky a je nadčasová nabídka, která potěší každé dítě. Klasická krása dřeva a jeho trvanlivost znamená, že se vždy těšilo velkému uznání. Navíc ušité oblečení vypadá krásně . POHYBLIVÉ PRVKY – postavy mají pohyblivé nohy a ruce , které dodávají hře realističnost. Celá věc je vyrobena s důrazem na detail. Dřevěné panenky se hodí do domečků pro panenky prakticky všech výrobců. Klasická krása dřeva a jeho trvanlivost znamená, že se vždy těšilo velkému uznání. SPECIFIKACE věk: 3+ počet panenek: 7 výška panenky: dědeček: 11,5 cm babička: 11,2 cm táta: 11,5 cm matka: 11,2 cm dcera: 8,5 cm syn: 8,5 cm novorozenec: 6 cm hmotnost: 114g hmotnost v balení: 118g ZAHRNUTA 7 panenek * nábytek není součástí sady  

35 skladem

Katalogové číslo: DS11369613 Kategorie: ,

MALÉ PANENKY DO DOMEČKU  7 KUSŮ – celá rodina se skládá ze 7 osob. Tyto jsou prarodiče, rodiče a jejich tři děti . Celá rodina s jemnými rysy a pečlivě vybraným oblečením pro věk postavy.

ODPOVÍDAJÍ DOMEČKU PRO PANENKY – loutky dokonale odpovídají velikosti dřevěného nábytku. V domečku pro panenky se bude skvěle hodit i velká 3generační rodina.

VYROBENO ZE DŘEVA – dřevěné panenky a je nadčasová nabídka, která potěší každé dítě. Klasická krása dřeva a jeho trvanlivost znamená, že se vždy těšilo velkému uznání. Navíc ušité oblečení vypadá krásně .

POHYBLIVÉ PRVKY – postavy mají pohyblivé nohy a ruce , které dodávají hře realističnost. Celá věc je vyrobena s důrazem na detail. Dřevěné panenky se hodí do domečků pro panenky prakticky všech výrobců. Klasická krása dřeva a jeho trvanlivost znamená, že se vždy těšilo velkému uznání.

SPECIFIKACE věk: 3+ počet panenek: 7 výška panenky: dědeček: 11,5 cm babička: 11,2 cm táta: 11,5 cm matka: 11,2 cm dcera: 8,5 cm syn: 8,5 cm novorozenec: 6 cm hmotnost: 114g hmotnost v balení: 118g

ZAHRNUTA 7 panenek * nábytek není součástí sady

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > Panenky, hrací sady a figurky

Název gadgets

Miniaturní panenky – 7 ks.