info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Měkká plastelína sada 48 ks.

202 

  SADA PIANKOLÍNŮ 48 ks + 3 OBOUSTRANNÉ MODELOVACÍ ŠTÍTKY 48 PĚNOVÝCH SÁČKŮ VE 12 BARVÁCH – sada obsahuje 48 pěnových sáčků ve 12 barvách. Barvy jsou živé a krásné, takže vybízejí k zábavě a kreativní tvorbě . Po dokončení také vypadají skvěle. Výhodou je i kombinace barev, kdy chceme barvu zesvětlit či ztmavit, případně vytvořit barvu, která není v sadě stačí barvy mezi sebou kombinovat, po chvilce hnětení hmoty se barvy spojí a vytvoří nový odstín . NÁPAD NA DÁREK – je to pěkný dárek pro děti. Díky svým vlastnostem umožňuje vytvářet různé budovy a tvary. Neuvěřitelně rozvíjí fantazii a zlepšuje manuální zručnost. Je to ideální nápad na hraní doma, ve škole i ve školce. VŠESTRANNÉ VLASTNOSTI – taková kouzelná pěna má všestranné vlastnosti. Piankoline lze použít mnoha způsoby: m v: vytvářet, trhat, odrážet, natahovat, střílet, tvarovat, sbírat otisky nebo spojovat . PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ – navíc sada obsahuje špachtle na vyřezávání a modelování. Díky nim můžete daný prvek dokonale vyříznout nebo vytvarovat. SPECIFIKACE počet barev: 12 ks další položky: ano počet sáčků s pěnou: 48 ks rozměry tašky: 7 x 4,5 x 2,5 cm hmotnost 1 sáčku: 10 g rozměry balení: 28 x 25 x 5 cm hmotnost: 551g hmotnost v balení: 638 g ZAHRNUTA: 48 pěnových sáčků 3 modelovací boxy  

26 skladem

Katalogové číslo: DS47826527 Kategorie: ,

 

SADA PIANKOLÍNŮ 48 ks + 3 OBOUSTRANNÉ MODELOVACÍ ŠTÍTKY 48 PĚNOVÝCH SÁČKŮ VE 12 BARVÁCH – sada obsahuje 48 pěnových sáčků ve 12 barvách. Barvy jsou živé a krásné, takže vybízejí k zábavě a kreativní tvorbě . Po dokončení také vypadají skvěle. Výhodou je i kombinace barev, kdy chceme barvu zesvětlit či ztmavit, případně vytvořit barvu, která není v sadě stačí barvy mezi sebou kombinovat, po chvilce hnětení hmoty se barvy spojí a vytvoří nový odstín .

NÁPAD NA DÁREK – je to pěkný dárek pro děti. Díky svým vlastnostem umožňuje vytvářet různé budovy a tvary. Neuvěřitelně rozvíjí fantazii a zlepšuje manuální zručnost. Je to ideální nápad na hraní doma, ve škole i ve školce.

VŠESTRANNÉ VLASTNOSTI – taková kouzelná pěna má všestranné vlastnosti. Piankoline lze použít mnoha způsoby: m v: vytvářet, trhat, odrážet, natahovat, střílet, tvarovat, sbírat otisky nebo spojovat .

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ – navíc sada obsahuje špachtle na vyřezávání a modelování. Díky nim můžete daný prvek dokonale vyříznout nebo vytvarovat.

SPECIFIKACE počet barev: 12 ks další položky: ano počet sáčků s pěnou: 48 ks rozměry tašky: 7 x 4,5 x 2,5 cm hmotnost 1 sáčku: 10 g rozměry balení: 28 x 25 x 5 cm hmotnost: 551g hmotnost v balení: 638 g

ZAHRNUTA: 48 pěnových sáčků 3 modelovací boxy

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > DIY hračky

Název gadgets

Měkká plastelína sada 48 ks.