info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Manipulační deska

303 

  KLÁVESNICE PRO DĚTI V TAŠCE VE TVARU TAŠKY – celá deska je uzavřena a složena do tvaru tašky. Po složení se zapíná na knoflík s gumičkou. Prkno ve tvaru tašky si můžete vzít s sebou do parku nebo i do jeslí či školky. 14 MANIPULAČNÍ PRVKŮ – v tašce je 14 manipulačních prvků, jako např.: zip, přezka na opasek, přezka sedáku, popruh na utažení podvazků v batohu, suchý zip, knoflík, ozdobná spona s knoflíkem, obdélníková spona, oválná spona, gumička, stahovací šňůrka , knoflík saka a tkaničky. Deska podporuje rozvoj dětí. Umožňuje zlepšit koordinaci ruka-oko, podporuje schopnost logického myšlení, umožňuje samostatnost a procvičuje koordinaci a koncentraci. Pokaždé, když se batole rozhodne hrát, může objevit něco nového. Celá je z filcu, díky tomu je lehká a hlavně si dítě neublíží. Všechny prvky jsou vybírány tak, aby dítě při hře objevovalo nové schopnosti a nebylo vystaveno nebezpečí. SPECIFIKACE barva: vícebarevná materiál: plsť/plast věk: + 12 měsíců počet manipulačních prvků: 14 rozměry: 28 x 33 x 2 cm hmotnost: 0,487 kg hmotnost v balení: 0,647 kg věk 3+ Manipulační deska, jak název napovídá, slouží k manipulaci – dítě si může svými smysly (hmat, zrak a sluch) hrát s jednoduchými předměty a rozvíjet své psychomotorické dovednosti. Při vymýšlení hraček pro děti se vyplatí řídit se jednoduchostí a nadčasovostí  

45 skladem

Katalogové číslo: DS42611962 Kategorie:

 

KLÁVESNICE PRO DĚTI V TAŠCE VE TVARU TAŠKY – celá deska je uzavřena a složena do tvaru tašky. Po složení se zapíná na knoflík s gumičkou. Prkno ve tvaru tašky si můžete vzít s sebou do parku nebo i do jeslí či školky.

14 MANIPULAČNÍ PRVKŮ – v tašce je 14 manipulačních prvků, jako např.: zip, přezka na opasek, přezka sedáku, popruh na utažení podvazků v batohu, suchý zip, knoflík, ozdobná spona s knoflíkem, obdélníková spona, oválná spona, gumička, stahovací šňůrka , knoflík saka a tkaničky.

Deska podporuje rozvoj dětí. Umožňuje zlepšit koordinaci ruka-oko, podporuje schopnost logického myšlení, umožňuje samostatnost a procvičuje koordinaci a koncentraci. Pokaždé, když se batole rozhodne hrát, může objevit něco nového.

Celá je z filcu, díky tomu je lehká a hlavně si dítě neublíží. Všechny prvky jsou vybírány tak, aby dítě při hře objevovalo nové schopnosti a nebylo vystaveno nebezpečí.

SPECIFIKACE barva: vícebarevná materiál: plsť/plast věk: + 12 měsíců počet manipulačních prvků: 14 rozměry: 28 x 33 x 2 cm hmotnost: 0,487 kg hmotnost v balení: 0,647 kg věk 3+ Manipulační deska, jak název napovídá, slouží k manipulaci – dítě si může svými smysly (hmat, zrak a sluch) hrát s jednoduchými předměty a rozvíjet své psychomotorické dovednosti. Při vymýšlení hraček pro děti se vyplatí řídit se jednoduchostí a nadčasovostí

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky

Název gadgets

Manipulační deska