info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Livington Low Fat Grill

1200 

Originál znáte z TV
Ugrilujte si chutný steak, šťavnatého lososa, nebo zeleninu bez přidání tuku a oleje
Dvě topná tělesa se postarají o dokonalé propečení z obou stran
Speciální povrch: směs keramiky, titanu a mědi
Snadné čištění

   
 
 

6 skladem

Katalogové číslo: DS58824705 Kategorie: ,

Začněte i Vy s chutnými, zdravějšími, grilovanými specialitami bez použití tuku! Zapoměňte na maso plavoucí v oleji a na složité grilování. Livington Low Fat Grill je mnohem více než jen trouba nebo stolní gril!

 

 

Toto musíte vidět

Chcete-li rychle připravit zdravé jídla se sníženým obsahem kalorií, kompaktní kontaktní gril Livington Low Fat Grill je tou nejlepší volbou! Proč? Ukážeme Vám: na níže uvedené animaci vidět, že během procesu pečení nezbývá pod jídlem přebytečný tuk, ale jednoduše odtéká do odnímatelné sběrné misky. Zamyslete se nad tím, od kolik kalorií se můžete zbavit, pokud Vaše jídla budete připravovat pomocí Low Fat Grill-u.

 

 

Povrch složený z mědi, keramiky a titanu – odolná, nepřilnavá vrstva

Díky vysoce kvalitnímu povrchu složenému z mědi, keramiky a titanu Vám nic nepřihoří, ani se nepřipálí, dokonce i losos se z něj lehce sklouzne. Čištění Livington Low Fat grilu je zcela snadné, stačí jej přetřít hadříkem.

 

    

 

Dvojitý povrch, dvě topná tělesa pro snadnější a rychlejší vaření – Low Fat Grill šetří Váš čas

Jeho tajemství spočíváv dvojitém topném tělese, umožňujícím, aby se každé jídlo peklo současně shora i zdola, tedy ho netřeba obracet.  S Livington Low Fat grilem můžete od nynějška připravovat maso, ryby, zeleninu a všelicos jiného, bez přidání oleje či tuku. Začněte i Vy připravovat jídla se sníženým obsahem kalorií, perfektní toasty, pečené maso nebo dokonce hamburgery.

 

A co bude s tukem?

Přebytečný tuk jednoduše odtéká do odnímatelné sběrné misky, nezůstává v jídle, které má takto značně nižší obsah kalorií. Čištění odnímatelného sběrné misky je také hračkou a zaručuje Vám, že místo těžkých diet budete moci účinně bojovat proti kaloriím, aniž byste se museli vzdát svých oblíbených specialit! Zahajte grilovací sezónu a vychutnejte si skvělé jídla se sníženým obsahem tuku!

 

 

 

Technické informace:

  • 220-240V, 50 / 60Hz
  • Výkon: 900 Watt
  • Délka kabelu 1,2 m
  • Rozměry: 24 cm x 10 cm x 29 cm
  • Hmotnost: 1,8 kg
  • Neobsahuje: PTA / PFOA / PFOS
  • Ti-Ceram povlak

Obsah balení:

  • 1 x Livington Low Fat Grill
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Tipy na dárky > 50 Bestsellerů tohoto roku

Název gadgets

Livington Low Fat Grill