info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Kulatá plastová zahradní houpačka

357 

  KRUHOVÁ ZAHRADNÍ HOUPAČKA S ÚPRAVOU HODINY ZÁBAVY – kruhová houpačka je nápad na zábavnou venkovní zábavu pro děti, které dokážou samy udržet rovnováhu. Nemá zádovou opěrku, proto vyžaduje pozornost a pohybovou koordinaci dítěte, což pozitivně ovlivní jeho vývoj. NEJEN NA ZAHRADU – ačkoliv název napovídá, že se jedná o zahradní houpačku, lze ji s úspěchem použít i na jiných místech, vč například doma a na terase. ODOLNÝ – houpačka pro děti je vyrobena z kvalitního materiálu, který se vyznačuje dlouhou životností. Taky nylonová šňůra je pevná a odolná, takže je to zahradní houpačka, která dlouho vydrží, hlavně že je její maximální zatížení je do 150 kg. LEHKÉ A MALÉ ROZMĚRY – kruhová houpačka je malá a lehká. Nezabere mnoho místa a lze jej snadno schovat, když se nepoužívá nebo si jej vezmete s sebou. SPECIFIKACE – lehký a odolný materiál: ano; vlasec: nylon; kovový držák: ano; max. nosnost 100 kg; délka: 100-175cm; sedák: 28/4cm; hmotnost: 0,57 kg   

9 skladem

Katalogové číslo: DS26079313 Kategorie: ,

 

KRUHOVÁ ZAHRADNÍ HOUPAČKA S ÚPRAVOU HODINY ZÁBAVY – kruhová houpačka je nápad na zábavnou venkovní zábavu pro děti, které dokážou samy udržet rovnováhu. Nemá zádovou opěrku, proto vyžaduje pozornost a pohybovou koordinaci dítěte, což pozitivně ovlivní jeho vývoj.

NEJEN NA ZAHRADU – ačkoliv název napovídá, že se jedná o zahradní houpačku, lze ji s úspěchem použít i na jiných místech, vč například doma a na terase.

ODOLNÝ – houpačka pro děti je vyrobena z kvalitního materiálu, který se vyznačuje dlouhou životností. Taky nylonová šňůra je pevná a odolná, takže je to zahradní houpačka, která dlouho vydrží, hlavně že je její maximální zatížení je do 150 kg.

LEHKÉ A MALÉ ROZMĚRY – kruhová houpačka je malá a lehká. Nezabere mnoho místa a lze jej snadno schovat, když se nepoužívá nebo si jej vezmete s sebou.

SPECIFIKACE – lehký a odolný materiál: ano; vlasec: nylon; kovový držák: ano; max. nosnost 100 kg; délka: 100-175cm; sedák: 28/4cm; hmotnost: 0,57 kg 

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Houpačky a houpadla

Název gadgets

Kulatá plastová zahradní houpačka