info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Kreativní písek – pískoviště a formičky

329 

  SNADNÉ MODELOVÁNÍ – je tam písek extrémně plastický, můžete z něj vytvořit jakékoliv efektní tvary a budovy. Perfektně drží pohromadě, dokonale reprodukuje tvary forem a po převzetí formy se nerozpadá. Písek také neztrácí své vlastnosti. Pozitivně působí na smyslovou integraci dítěte a také dokonale rozvíjí představivost, výtvarné a manuální dovednosti. BEZNÁMAŽNÉ ČIŠTĚNÍ – dobrá zpráva pro rodiče aktivních dětí je ta písek pro děti lze rychle a velmi snadno uklidit . Vše opět díky svým vlastnostem – částice písku pro děti se navzájem přitahují, což znamená, že se písek nebude rozpadat a prášit. Písek nejen že nešpiní dům, ale také Nelepí se na malé ruce nebo oblečení . Po skončení zábavy stačí dát do tašky a po nepořádku. VELKÁ SADA – sada pro děti obsahuje: 2 kg písku, 14 plastových formiček, hrábě, síto, lopatku a trychtýř. S takovým příslušenstvím je nemožné se nudit. Dodává se také s pískem nafukovací pískoviště , které udrží v místě zábavy pořádek.  BEZPEČNÝ A KVALITNÍ – písek je bezpečný pro dítě i životní prostředí. Navíc nevysychá a netvrdne a můžete ho použít mnohokrát na hraní.   SPECIFIKACE rozměry pískoviště (délka / šířka / výška): 57/43/7 cm hmotnost: 2,216 kg hmotnost s obalem: 2,342 kg  

182 skladem

Katalogové číslo: DS78176095 Kategorie: ,

 

SNADNÉ MODELOVÁNÍ – je tam písek extrémně plastický, můžete z něj vytvořit jakékoliv efektní tvary a budovy. Perfektně drží pohromadě, dokonale reprodukuje tvary forem a po převzetí formy se nerozpadá. Písek také neztrácí své vlastnosti. Pozitivně působí na smyslovou integraci dítěte a také dokonale rozvíjí představivost, výtvarné a manuální dovednosti.

BEZNÁMAŽNÉ ČIŠTĚNÍ – dobrá zpráva pro rodiče aktivních dětí je ta písek pro děti lze rychle a velmi snadno uklidit . Vše opět díky svým vlastnostem – částice písku pro děti se navzájem přitahují, což znamená, že se písek nebude rozpadat a prášit. Písek nejen že nešpiní dům, ale také Nelepí se na malé ruce nebo oblečení . Po skončení zábavy stačí dát do tašky a po nepořádku.

VELKÁ SADA  sada pro děti obsahuje: 2 kg písku, 14 plastových formiček, hrábě, síto, lopatku a trychtýř. S takovým příslušenstvím je nemožné se nudit. Dodává se také s pískem nafukovací pískoviště , které udrží v místě zábavy pořádek.

 BEZPEČNÝ A KVALITNÍ – písek je bezpečný pro dítě i životní prostředí. Navíc nevysychá a netvrdne a můžete ho použít mnohokrát na hraní.

 

SPECIFIKACE

  • rozměry pískoviště (délka / šířka / výška): 57/43/7 cm
  • hmotnost: 2,216 kg
  • hmotnost s obalem: 2,342 kg

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > Kreativní stavebnice

Název gadgets

Kreativní písek – pískoviště a formičky