info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Kamera DVR do auta FHD1080p se couvací kamerou

1057 

  Tato všestranná kamera do auta je osazena třemi objektivy (přední, vnitřní a zadní), poskytující komplexní záznam dění okolo a uvnitř vozidla s vysokým rozlišením. Hlavní Vlastnosti: Přední Kamera: Nabízí rozlišení 1680×960 HD, pozorovací úhel 170 stupňů, s možností sledování živého záznamu na 4″ Full HD displeji. Vnitřní Kamera: Se zaměřením na dění uvnitř vozidla, má rozlišení 640×480. Zadní Kamera: Poskytuje záznam s rozlišením 640×480 a pozorovacím úhlem 110 stupňů. Je vybavená 4 LED diodami pro lepší viditelnost při parkování v noci a má vodotěsnou konstrukci s krytím IP69. Fotoaparát: Umožňuje fotografování až do rozlišení 12Mpx, podporuje stabilizaci obrazu. Parkovací Režim: Zaznamenává při detekci vibrací i když je videorekordér vypnutý. Další Funkce: Noční režim záznamu, G-senzor, detektor pohybu, vestavěný reproduktor a mikrofon, slot pro Micro SD kartu až do 32 GB, zámek souborů, automatické zapínání a vypínání, vestavěná dobíjecí baterie 300 mAh. Napájení: Možné přes autozapalovač nebo USB port počítače. Obsah Balení: Kamera s 4″ obrazovkou, napájecí zdroj, montážní držáky, popruh pro zadní kameru, montážní držáky pro zadní kameru, originální krabice. Tato auto kamera je ideálním řešením pro řidiče vyhledávající kompletní a kvalitní záznamový systém pro zvýšení bezpečnosti a lepší orientaci v dopravním prostředí.  

24 skladem

Katalogové číslo: DS17466295 Kategorie: ,

 

Tato všestranná kamera do auta je osazena třemi objektivy (přední, vnitřní a zadní), poskytující komplexní záznam dění okolo a uvnitř vozidla s vysokým rozlišením.

Hlavní Vlastnosti:

  • Přední Kamera: Nabízí rozlišení 1680×960 HD, pozorovací úhel 170 stupňů, s možností sledování živého záznamu na 4″ Full HD displeji.
  • Vnitřní Kamera: Se zaměřením na dění uvnitř vozidla, má rozlišení 640×480.
  • Zadní Kamera: Poskytuje záznam s rozlišením 640×480 a pozorovacím úhlem 110 stupňů. Je vybavená 4 LED diodami pro lepší viditelnost při parkování v noci a má vodotěsnou konstrukci s krytím IP69.
  • Fotoaparát: Umožňuje fotografování až do rozlišení 12Mpx, podporuje stabilizaci obrazu.
  • Parkovací Režim: Zaznamenává při detekci vibrací i když je videorekordér vypnutý.
  • Další Funkce: Noční režim záznamu, G-senzor, detektor pohybu, vestavěný reproduktor a mikrofon, slot pro Micro SD kartu až do 32 GB, zámek souborů, automatické zapínání a vypínání, vestavěná dobíjecí baterie 300 mAh.
  • Napájení: Možné přes autozapalovač nebo USB port počítače.
  • Obsah Balení: Kamera s 4″ obrazovkou, napájecí zdroj, montážní držáky, popruh pro zadní kameru, montážní držáky pro zadní kameru, originální krabice.

Tato auto kamera je ideálním řešením pro řidiče vyhledávající kompletní a kvalitní záznamový systém pro zvýšení bezpečnosti a lepší orientaci v dopravním prostředí.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Autodoplňky > Kamery do auta

Název gadgets

Kamera DVR do auta FHD1080p se couvací kamerou