info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Hodinářský set – 13 prvků

276 

  SADA NÁŘADÍ NA HODINÁŘSTVÍ AŽ 13 PRVKŮ – sada speciálních nástrojů dobře poslouží pro menší i složitější opravy. KOMFORTNÍ POUZDRA – každý prvek má své místo, takže můžete snadno udržovat pořádek v nářadí. PRO AMATÉRY A PROFESIONÁLY – sada je složena tak, že se bude skvěle hodit jak pro amatérské domácí opravy, tak pro profesionální v hodinářské dílně. KOMPAKTNÍ VELIKOSTI – celek lze snadno uložit do skříně / zásuvky a snadno přenášet. SPECIFIKACE – rozměry (délka / šířka / hloubka): 20/10/5 cm, hmotnost: 510 g, v sadě: nastavitelný klíč / otočný otvírač nastavitelný pro šroubová dna, sada 18 hrotů pro otvírač / otočný klíč, nastavitelná svorka ( držák) pro uchycení hodinek, 3x průbojník na náramky 0,70 mm / 0,80 mm / 1,00 mm, přesná pinzeta se špičatým hrotem, sada 3x plochý šroubovák s vyměnitelnou čepelí, vytahovač dalekohledu, zařízení na zkracování náramků, hřbety pouzdra na páčidlo, pouzdra.  

47 skladem

Katalogové číslo: DS40584527 Kategorie: ,

 

SADA NÁŘADÍ NA HODINÁŘSTVÍ AŽ 13 PRVKŮ – sada speciálních nástrojů dobře poslouží pro menší i složitější opravy. KOMFORTNÍ POUZDRA – každý prvek má své místo, takže můžete snadno udržovat pořádek v nářadí.

PRO AMATÉRY A PROFESIONÁLY – sada je složena tak, že se bude skvěle hodit jak pro amatérské domácí opravy, tak pro profesionální v hodinářské dílně. KOMPAKTNÍ VELIKOSTI – celek lze snadno uložit do skříně / zásuvky a snadno přenášet.

SPECIFIKACE – rozměry (délka / šířka / hloubka): 20/10/5 cm, hmotnost: 510 g, v sadě: nastavitelný klíč / otočný otvírač nastavitelný pro šroubová dna, sada 18 hrotů pro otvírač / otočný klíč, nastavitelná svorka ( držák) pro uchycení hodinek, 3x průbojník na náramky 0,70 mm / 0,80 mm / 1,00 mm, přesná pinzeta se špičatým hrotem, sada 3x plochý šroubovák s vyměnitelnou čepelí, vytahovač dalekohledu, zařízení na zkracování náramků, hřbety pouzdra na páčidlo, pouzdra.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Nářadí

Název gadgets

Hodinářský set – 13 prvků