info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Heathcote & Ivory Sada péče o psí tlapky – Canine Companion – Psí kamarád

749 

Heathcote & Ivory Sada péče o psí tlapky – Canine Companion – Psí kamarád, 3ks
Sada pro milovníky svých zvířecích společníků. Nahřívací sáček pro venčení během chladných dnů přispěje k vašemu pohodlí, zatímco pečující krém na ruce se postará o ochranu namáhané pokožky díky devíti esenciálním olejům a tóny kadidla s moringou. Pro pejsky naleznete v sadě balzám na čumáček a tlapky bez parfemace s bambuckým máslem a měsíčkem.  Nahřívací sáček umístěte do mikrovlnné trouby na 30 sekund. Pokud pak není dostatečně zahřátý, prodlužte zahřívací cyklus o 15 sekund. Nezahřívejte více než 1 minutu!Balzám na čumáček a packy šetrně vmasírujte do čistého čumáčku a pacek dle potřeby. Balzám může vyžadovat zahřátí mezi prsty před aplikací.Balzám uchovávejte na chladném, suchém místě mimo přímý zdroj tepla kvůli obsahům přírodních vosků. Po použití se ujistěte, že je nádoba řádně uzavřena.Krém na ruce naneste v malém množství na suché ruce dle potřeby a řádně rozetřete.Obsahuje: Balzám na tlapky a čumák 45g
Krém na ruce 100ml
Hřejivý polštářek pro ruce

2 skladem

Katalogové číslo: DS26981903 Kategorie: ,

Heathcote & Ivory Sada péče o psí tlapky – Canine Companion – Psí kamarád, 3ks
Sada pro milovníky svých zvířecích společníků. Nahřívací sáček pro venčení během chladných dnů přispěje k vašemu pohodlí, zatímco pečující krém na ruce se postará o ochranu namáhané pokožky díky devíti esenciálním olejům a tóny kadidla s moringou. Pro pejsky naleznete v sadě balzám na čumáček a tlapky bez parfemace s bambuckým máslem a měsíčkem. 

Nahřívací sáček umístěte do mikrovlnné trouby na 30 sekund. Pokud pak není dostatečně zahřátý, prodlužte zahřívací cyklus o 15 sekund. Nezahřívejte více než 1 minutu!Balzám na čumáček a packy šetrně vmasírujte do čistého čumáčku a pacek dle potřeby. Balzám může vyžadovat zahřátí mezi prsty před aplikací.Balzám uchovávejte na chladném, suchém místě mimo přímý zdroj tepla kvůli obsahům přírodních vosků. Po použití se ujistěte, že je nádoba řádně uzavřena.Krém na ruce naneste v malém množství na suché ruce dle potřeby a řádně rozetřete.Obsahuje:

Balzám na tlapky a čumák 45g
Krém na ruce 100ml
Hřejivý polštářek pro ruce

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

DOMÁCÍ MAZLÍČCI > Pečující sady

Název gadgets

Heathcote & Ivory Sada péče o psí tlapky – Canine Companion – Psí kamarád