info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Grilovací náčiní – sada 5ks příslušenství + pouzdro

887 

  GRILOVANÉ NÁŘADÍ V POUZDRU SILNÝ HLINÍKOVÝ POUZDRO – grilovací set je zabalen ve velmi odolném kufříku z hliníku. Má ergonomickou rukojeť, která umožňuje pohodlné přenášení a přenášení. Klidně ho můžeme vzít k přátelům nebo na výlet. V ceně 5 PŘÍSLUŠENSTVÍ – sada grilovacího náčiní obsahuje vše potřebné pro amatérské i profesionálnější grilování. Najdeme zde vidlička, špachtle, kartáč a kleště a také kartáč na čištění grilu. ROBUSTNÍ A ODOLNÉ – grilovací náčiní je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná a odolná vůči vysokým teplotám a zároveň se snadno čistí. Taková sada tedy bez problémů vydrží déle . UNIVERZÁLNÍ – grilovací doplňky se budou na rozdíl od zdání hodit nejen při grilování. Po skončení grilovací sezóny je lze použít k uzení, pečení a vaření v kuchyni. SPECIFIKACE materiál: nerezová ocel rozměry příborů: kartáč (délka / šířka): 35 x 4,5 cm vidlice (délka / šířka): 35 x 3 cm lopatka (délka / šířka): 35 x 8 cm štětec (délka / šířka): 35 x 6 cm kleště (délka / šířka): 35 x 4,5 cm rozměry kufru: 37/14 / 7cm hmotnost: 1,189 kg ZAHRNUTA Vidlička rameno štětec kleště grilovací kartáč pouzdro / kufr Kvalitní grilovací příslušenství usnadní a zpříjemní práci na rozpáleném grilu a přípravu grilovaných pokrmů. Sada grilovacího náčiní obsahuje až 5 užitečných prvků: vidličku, stěrku, kartáč a kleště a kartáč na čištění grilu. Celá věc je uzavřena v silném pouzdře. Takové grilovací náčiní lze s úspěchem použít i v kuchyni – například při pečení.  

3 skladem

Katalogové číslo: DS68082841 Kategorie: ,

 

GRILOVANÉ NÁŘADÍ V POUZDRU SILNÝ HLINÍKOVÝ POUZDRO – grilovací set je zabalen ve velmi odolném kufříku z hliníku. Má ergonomickou rukojeť, která umožňuje pohodlné přenášení a přenášení. Klidně ho můžeme vzít k přátelům nebo na výlet.

V ceně 5 PŘÍSLUŠENSTVÍ – sada grilovacího náčiní obsahuje vše potřebné pro amatérské i profesionálnější grilování. Najdeme zde vidlička, špachtle, kartáč a kleště a také kartáč na čištění grilu.

ROBUSTNÍ A ODOLNÉ – grilovací náčiní je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná a odolná vůči vysokým teplotám a zároveň se snadno čistí. Taková sada tedy bez problémů vydrží déle .

UNIVERZÁLNÍ – grilovací doplňky se budou na rozdíl od zdání hodit nejen při grilování. Po skončení grilovací sezóny je lze použít k uzení, pečení a vaření v kuchyni.

SPECIFIKACE materiál: nerezová ocel rozměry příborů: kartáč (délka / šířka): 35 x 4,5 cm vidlice (délka / šířka): 35 x 3 cm lopatka (délka / šířka): 35 x 8 cm štětec (délka / šířka): 35 x 6 cm kleště (délka / šířka): 35 x 4,5 cm rozměry kufru: 37/14 / 7cm hmotnost: 1,189 kg

ZAHRNUTA Vidlička rameno štětec kleště grilovací kartáč pouzdro / kufr Kvalitní grilovací příslušenství usnadní a zpříjemní práci na rozpáleném grilu a přípravu grilovaných pokrmů. Sada grilovacího náčiní obsahuje až 5 užitečných prvků: vidličku, stěrku, kartáč a kleště a kartáč na čištění grilu. Celá věc je uzavřena v silném pouzdře. Takové grilovací náčiní lze s úspěchem použít i v kuchyni – například při pečení.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Příslušenství pro grily

Název gadgets

Grilovací náčiní – sada 5ks příslušenství + pouzdro