info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Francouzská přikrývka Luxus plus 220x200cm letní

1014 

Složení přikrývky: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (duté vlákno)
Přikrývka vhodná pro rozměr povlečení: 220x200cm Plošná hmotnost, (gramáž): 150g/m2, 660g pro celý rozměr přikrývky
Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.
Barva přikrývky: bílá Povrchovým materiálem francouzské přikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno – 100% polyester, které díky svým dutinám zajišťuje spotřebiteli hřejivost při spánku. U veškerých přikrývek uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
Francouzské přikrývky Luxus plus se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
Francouzské přikrývky Luxus plus jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je rouno dutého vlákna dostatečně zajištěno proti posuvu. 
Přikrývky i polštáře Luxus plus jsou vhodné pro alergiky.

5 skladem

Katalogové číslo: DS69543956 Kategorie: ,

Složení přikrývky: povrch – 100% polyester (microfibre), výplň – 100% polyester (duté vlákno)

Přikrývka vhodná pro rozměr povlečení: 220x200cm

Plošná hmotnost, (gramáž): 150g/m2, 660g pro celý rozměr přikrývky

Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.

Barva přikrývky: bílá

  • Povrchovým materiálem francouzské přikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno – 100% polyester, které díky svým dutinám zajišťuje spotřebiteli hřejivost při spánku. U veškerých přikrývek uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
  • Francouzské přikrývky Luxus plus se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
  • Francouzské přikrývky Luxus plus jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je rouno dutého vlákna dostatečně zajištěno proti posuvu. 
  • Přikrývky i polštáře Luxus plus jsou vhodné pro alergiky.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Akční nabídka > Letní přikrývky a polštáře

Název gadgets

Francouzská přikrývka Luxus plus 220x200cm letní