info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Flippity Fish – Hračka pro kočky ryba

379 

Flippity FishInteraktivní hračka pro kočky, která se zmítá jako skutečná rybaZábava pro vaši kočku po celé hodiny, díky aktivaci pomocí pohybového senzoruVčetně udice na hraní – pro zábavnou společnou hruHračka na celou věčnost – jednoduše dobijete díky USB kabeluVyrobeno ze silného a odolného materiálu který odolá i tomu nejdivočejšímu domácímu tygroviRůzné rychlosti nastavení pro obzvlášť hodně zábavyBaví vaši kočku vždy když nejste domaZabudovaná přihrádka na uskladnění Šanty obyčejné – pro ještě větší zábavuIdeální pro kočky každého věku – od kotěte až po senioraPotisk podobný skutečné rybě probudí lovce v každé kočceVelikost ryby 28 cm

7 skladem

Katalogové číslo: DS97383152 Kategorie: , ,

Flippity Fish – hračka pro kočku ryba

 • Interaktivní hračka pro kočky, která se zmítá jako skutečná ryba
 • Zábava pro vaši kočku po celé hodiny, díky aktivaci pomocí pohybového senzoru
 • Včetně udice na hraní – pro zábavnou společnou hru
 • Hračka na celou věčnost – jednoduše dobijete díky USB kabelu
 • Vyrobeno ze silného a odolného materiálu který odolá i tomu nejdivočejšímu domácímu tygrovi
 • Různé rychlosti nastavení pro obzvlášť hodně zábavy
 • Baví vaši kočku vždy když nejste doma
 • Zabudovaná přihrádka na uskladnění Šanty obyčejné – pro ještě větší zábavu
 • Ideální pro kočky každého věku – od kotěte až po seniora
 • Potisk podobný skutečné rybě probudí lovce v každé kočce
 • Velikost ryby 28 cm

Šplhají vaše kočky po záclonách, brousí si drápky na nábytku a okusují kabely?Vaše kočky se nudí a chtějí si hrát!Zaměstnejte své kočky a zároveň chraňte svůj nábytek! S novou vzrušující hračkou pro kočky Flippity Fish, která vašeho mazlíčka zaměstná ve dne v noci!

V přírodě tráví kočky čas lovem, skrýváním a číháním. Nehybné hračky tedy nepůsobí na skutečné instinkty vašich koček. S Flippity Fish mohou vaše kočky opět prožívat své přirozené instinkty. Flippity Fish se kroutí z vody jako skutečná ryba, čímž stimuluje její přirozené lovecké instinkty.

Vaše kočky se na něj vrhnou a budou ho chtít chytit. Senzor pohybu se automaticky zapne, když se kočka přiblíží. Pohyby Flippity Fish nejsou nikdy plynulé. Ocas se někdy kroutí rychleji, jindy pomaleji. Vaše kočka je tak vždy překvapená a nikdy se nenudí. Flippity Fish promění i apatické kočky ve skutečné hromádky aktivity. Realistický potisk probudí ve vaší kočce lovce bez ohledu na její věk. Flippity Fish je vyroben z odolného materiálu, který se snadno udržuje, a vydrží i ty nejdivočejší útoky a vaše kočka se do něj nikdy nezachytí drápky. Flippity Fish je tak silná, že se bude kroutit, i když ji kočka chytí.

Obsah balení:

1x Flippity Fish

1x Micro-USB-Kabel

1x rybářský prut

1x sáček na Šantu

1x Sáček na uskladnění

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Volný čas a hobby > Pro domácí mazlíčky > Hračky pro kočky

Název gadgets

Flippity Fish – Hračka pro kočky ryba