info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Flexibilní třídič kostek

315 

  FLEXIBILNÍ A VZDĚLÁVACÍ – Senzorický koš na třídění je ideální k tomu, aby vaše dítě naučilo rané koncepty vstupu a výstupu, myšlení a soustředění. Dítě ji může protřepat, použít jako třídičku a také odstranit bloky. Nahoře lze připevnit 2 copánky. RÁHNAČKOVÉ BLOKOVÁNÍ – k třídiči byly připojeny bloky různých velikostí, struktur, barev a čísel. Díky tomu se dítě učí poznáváním. Kromě toho jsou bloky také chrastítka. PRUŽNÉ STĚNY – pružná kostka je hračka, která stimuluje smysly dítěte. Dětské vkládání a vytahování bloků pružnými stěnami vyrobenými z pryže se vyvíjí rychleji své manuální dovednosti . BEZPEČNÝ MATERIÁL – Senzorická hračka pro děti je vyrobena z vysoce kvalitního ABS materiálu, neobsahuje BPA, je odolná proti pádu, netoxická a bezpečná pro miminka. Všechny hrany jsou vyleštěné do hladkého tvaru, který vašemu miminku neublíží. SPECIFIKACE barva: vícebarevná věk: +12m materiál: ABS, guma, plast rozměry: 19x15x15 cm hmotnost: 299g hmotnost v balení: 402g ZAHRNUTA Krychle 6x bloky 2x čelenka z korálků  

2 skladem

Katalogové číslo: DS92132554 Kategorie: ,

 

FLEXIBILNÍ A VZDĚLÁVACÍ – Senzorický koš na třídění je ideální k tomu, aby vaše dítě naučilo rané koncepty vstupu a výstupu, myšlení a soustředění. Dítě ji může protřepat, použít jako třídičku a také odstranit bloky. Nahoře lze připevnit 2 copánky.

RÁHNAČKOVÉ BLOKOVÁNÍ – k třídiči byly připojeny bloky různých velikostí, struktur, barev a čísel. Díky tomu se dítě učí poznáváním. Kromě toho jsou bloky také chrastítka.

PRUŽNÉ STĚNY – pružná kostka je hračka, která stimuluje smysly dítěte. Dětské vkládání a vytahování bloků pružnými stěnami vyrobenými z pryže se vyvíjí rychleji své manuální dovednosti .

BEZPEČNÝ MATERIÁL – Senzorická hračka pro děti je vyrobena z vysoce kvalitního ABS materiálu, neobsahuje BPA, je odolná proti pádu, netoxická a bezpečná pro miminka. Všechny hrany jsou vyleštěné do hladkého tvaru, který vašemu miminku neublíží.

SPECIFIKACE barva: vícebarevná věk: +12m materiál: ABS, guma, plast rozměry: 19x15x15 cm hmotnost: 299g hmotnost v balení: 402g

ZAHRNUTA Krychle 6x bloky 2x čelenka z korálků

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > Vzdělávací hračky

Název gadgets

Flexibilní třídič kostek