info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Držák mobilu do auta

153 

Pořiďte si držák, který bude spolehlivým společníkem Pevný držák s přísavkou Snadno přemístitelný Na palubní desku auta nebo přední sklo Konstrukce, ze které mobil nevypadne Držák, který drží jako přibitý? Ten náš se vám rozhodně osvědčí. Jeho jednoduchou instalaci zvládne každý, díky přísavce ho přilepíte a umístíte ve vteřině. Perfektně bude držet na palubní desce auta nebo třeba na čelním skle. Pevná konstrukce mobil spolehlivě udrží, nemusíte se tak bát žádného vypadnutí. Disponuje také 360° rotací. Díky držáku můžete bezpečně sledovat navigaci nebo videa. Je lehký a snadno přenosný. Nastavte si mobil dle svých potřeb a mějte ho v případě potřeby kdykoliv po ruce.
Ilustrační video:

44 skladem

Katalogové číslo: DS94502280 Kategorie:

Pořiďte si držák, který bude spolehlivým společníkem

  • Pevný držák s přísavkou
  • Snadno přemístitelný
  • Na palubní desku auta nebo přední sklo
  • Konstrukce, ze které mobil nevypadne

Držák, který drží jako přibitý? Ten náš se vám rozhodně osvědčí. Jeho jednoduchou instalaci zvládne každý, díky přísavce ho přilepíte a umístíte ve vteřině. Perfektně bude držet na palubní desce auta nebo třeba na čelním skle. Pevná konstrukce mobil spolehlivě udrží, nemusíte se tak bát žádného vypadnutí. Disponuje také 360° rotací.

Díky držáku můžete bezpečně sledovat navigaci nebo videa. Je lehký a snadno přenosný. Nastavte si mobil dle svých potřeb a mějte ho v případě potřeby kdykoliv po ruce.

Ilustrační video:

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Doplňky do auta

Název gadgets

Držák mobilu do auta