info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Dětský stanový domeček s bavlněnými lampičkami

695 

  DĚTSKÝ STANOVÝ DOMEČEK S BAVLINOVÝMI LAMPY SNADNÉ SLOŽENÍ A ROZLOŽENÍ – stan je zabalen ve speciálním obalu s madlem, díky kterému se snadno přenáší a je skladný. Snadno se vejde do kufru auta. Rozkládání a skládání stanu je extrémně rychlé a snadné. Stačí vyjmout výrobek z krytu a nainstalovat rámeček dovnitř. Nezabere vám to více než 5 minut! PERFEKTNÍ DO DOMOVA A NA ZAHRADU – tento elegantní stan pro děti jistě osloví každou dívku, která sní o vlastním domě. Dá se využít jako místo pro uložení hraček a stanu pro venkovní hru . Ozdobí dětský pokojíček a dodá mu jedinečnou atmosféru. BEZPEČNÉ – stan je vyroben z kvalitního syntetického materiálu, který je odolný proti poškození. Navíc má stabilní rám, který umožní vašemu dítěti bezpečně si hrát. Stan nemá ostré hrany, takže si dítě neublíží . Je vybavena podlahou. LAMPY – stan je dodáván s „bavlněnými“ lampami napájenými 2 x AA bateriemi (nejsou součástí), to umožňuje jejich použití venku i uvnitř stanu, protože nemusíte hledat místo s elektřinou. Barva lamp je růžová a bílá. Celá věc je vymyšlená od 20 světel . Lano s lampami je dlouhé 2,8 metru. SPECIFIKACE barva: růžová a bílá délka potahu: 45 cm barva světla: teplá bílá délka řetězu světel: 2,80m rozměry (výška / šířka / hloubka): 126/130/90 cm hmotnost stanu: 0,911 kg hmotnost v balení: 1,047 kg ZAHRNUTA stan lampy pouzdro  

20 skladem

Katalogové číslo: DS14279386 Kategorie: ,

 

DĚTSKÝ STANOVÝ DOMEČEK S BAVLINOVÝMI LAMPY SNADNÉ SLOŽENÍ A ROZLOŽENÍ – stan je zabalen ve speciálním obalu s madlem, díky kterému se snadno přenáší a je skladný. Snadno se vejde do kufru auta. Rozkládání a skládání stanu je extrémně rychlé a snadné. Stačí vyjmout výrobek z krytu a nainstalovat rámeček dovnitř. Nezabere vám to více než 5 minut!

PERFEKTNÍ DO DOMOVA A NA ZAHRADU – tento elegantní stan pro děti jistě osloví každou dívku, která sní o vlastním domě. Dá se využít jako místo pro uložení hraček a stanu pro venkovní hru . Ozdobí dětský pokojíček a dodá mu jedinečnou atmosféru.

BEZPEČNÉ – stan je vyroben z kvalitního syntetického materiálu, který je odolný proti poškození. Navíc má stabilní rám, který umožní vašemu dítěti bezpečně si hrát. Stan nemá ostré hrany, takže si dítě neublíží . Je vybavena podlahou.

LAMPY – stan je dodáván s „bavlněnými“ lampami napájenými 2 x AA bateriemi (nejsou součástí), to umožňuje jejich použití venku i uvnitř stanu, protože nemusíte hledat místo s elektřinou. Barva lamp je růžová a bílá. Celá věc je vymyšlená od 20 světel . Lano s lampami je dlouhé 2,8 metru.

SPECIFIKACE barva: růžová a bílá délka potahu: 45 cm barva světla: teplá bílá délka řetězu světel: 2,80m rozměry (výška / šířka / hloubka): 126/130/90 cm hmotnost stanu: 0,911 kg hmotnost v balení: 1,047 kg

ZAHRNUTA stan lampy pouzdro

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Hračky > Stany a domečky

Název gadgets

Dětský stanový domeček s bavlněnými lampičkami