info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Chránič matrace nepropustný s PU 90x200cm Bamboo

560 

Složení chrániče: 46% polyester, 41% bambusové vlákno, 13% polyuretan
Rozměr chrániče: 90x200cm Teplota praní 60° Barva chrániče: bílá Chránič matrace Bamboo je unikátním výrobkema a to hlavně díky použití velmi jemných a na omak příjemných bambusových vláken. Pletenina s obsahem bambusových vláken je na lícu celého chrániče. Rubní stranou chrániče je polyesterová jemná pletenina, která eliminuje nepříjemný zvuky (šustění) chrániče o matraci.
Chránič je opatřen gumou (pruženkou) v každém rohu matrace a protože se ještě doporučuje přes chránič navlíknout prostěradlo, je chránič dostatečně připevněn k matraci a není tedy možný posuv chrániče na matraci.
Bambusové chrániče nabízíme v mnoha rozměrech, ale v případě, že by zákazník měl požadavek na speciální rozměr chrániče, můžeme operativně tento chránič na zakázku vyrobit. V tomto případě nás kontakujte na mailu info@kvalitex.cz a my Vám zašleme cenovou nabídku.
Chránič Bamboo je vodou nepropustný a to díky použití polyuretanové membrány. Tato membrána je částečně prodyšná, ale vodou nepropustná. PU membrána je i částečně pružná, tedy je poddajná a po delším použití se neláme nerozdíl od PVC nepropustné fólie.

56 skladem

Katalogové číslo: DS15023537 Kategorie: ,

Složení chrániče: 46% polyester, 41% bambusové vlákno, 13% polyuretan

Rozměr chrániče: 90x200cm

Teplota praní 60°

Barva chrániče: bílá

  • Chránič matrace Bamboo je unikátním výrobkema a to hlavně díky použití velmi jemných a na omak příjemných bambusových vláken. Pletenina s obsahem bambusových vláken je na lícu celého chrániče. Rubní stranou chrániče je polyesterová jemná pletenina, která eliminuje nepříjemný zvuky (šustění) chrániče o matraci.
  • Chránič je opatřen gumou (pruženkou) v každém rohu matrace a protože se ještě doporučuje přes chránič navlíknout prostěradlo, je chránič dostatečně připevněn k matraci a není tedy možný posuv chrániče na matraci.
  • Bambusové chrániče nabízíme v mnoha rozměrech, ale v případě, že by zákazník měl požadavek na speciální rozměr chrániče, můžeme operativně tento chránič na zakázku vyrobit. V tomto případě nás kontakujte na mailu info@kvalitex.cz a my Vám zašleme cenovou nabídku.
  • Chránič Bamboo je vodou nepropustný a to díky použití polyuretanové membrány. Tato membrána je částečně prodyšná, ale vodou nepropustná. PU membrána je i částečně pružná, tedy je poddajná a po delším použití se neláme nerozdíl od PVC nepropustné fólie.
Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Chrániče matrace > Nepropustné chrániče matrací

Název gadgets

Chránič matrace nepropustný s PU 90x200cm Bamboo