info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Bambusový organizér do zásuvky

538 

  RUHHY VLOŽKA ZÁSUVKY BAMBOO – organizér do kuchyňské zásuvky z bambusového dřeva má jednoduchý tvar, díky kterému se hodí do moderních kuchyní. Bambusové dřevo je vhodným materiálem pro výrobu kuchyňských doplňků, protože má rychleschnoucí vlastnosti, pohlcuje nejméně bakterií a je elegantní. Takovou vložku do zásuvky lze snadno umýt pod tekoucí vodou, bez obav, že dřevo nasákne vlhkost a vyvinou se v něm plísně a bakterie. UDRŽET POŘADEK – častým problémem při zařizování kuchyně je udržení pořádku v drobném vybavení. Lžíce, čajové lžičky, nože, vidličky, naběračky, špachtle – to jsou jen některé z věcí nezbytných v kuchyni, pro které musíte najít místo. Většinou je ukládáme do šuplíku, aby byly po ruce. SKLÁDACÍ – chcete mít v organizéru 6 až 8 přihrádek? Našli jsme pro vás dokonalé řešení. Jedná se o posuvný organizér zásuvek. V nejmenší edici má 6 přihrádek a po roztažení jich má až 8. Díky tomu se nemusíte bát o místo pro další příbory, jako jsou malé vidličky nebo nože navíc. ELEGANCE DO ŠUPLÍKU – organizér je velmi elegantní. Díky přírodní barvě dřeva se hodí do každé kuchyně. Odolný materiál zajišťuje funkčnost a estetický vzhled po mnoho let. SPECIFIKACE – materiál: bambus + MDF; nastavení šířky: ano; počet přihrádek: 6 nebo 8; výška posuvné zásuvky: 4,5 cm; výška pevné zásuvky: 3,5 cm; rozměry ve složeném stavu: 33,5/45,5/4,6cm; rozměry v rozloženém stavu: 50/45,5/4,6cm; hmotnost: 1,661kg; hmotnost v balení: 1,828 kg.   

20 skladem

Katalogové číslo: DS42693844 Kategorie: ,

 

RUHHY VLOŽKA ZÁSUVKY BAMBOO – organizér do kuchyňské zásuvky z bambusového dřeva má jednoduchý tvar, díky kterému se hodí do moderních kuchyní. Bambusové dřevo je vhodným materiálem pro výrobu kuchyňských doplňků, protože má rychleschnoucí vlastnosti, pohlcuje nejméně bakterií a je elegantní. Takovou vložku do zásuvky lze snadno umýt pod tekoucí vodou, bez obav, že dřevo nasákne vlhkost a vyvinou se v něm plísně a bakterie.

UDRŽET POŘADEK – častým problémem při zařizování kuchyně je udržení pořádku v drobném vybavení. Lžíce, čajové lžičky, nože, vidličky, naběračky, špachtle – to jsou jen některé z věcí nezbytných v kuchyni, pro které musíte najít místo. Většinou je ukládáme do šuplíku, aby byly po ruce.

SKLÁDACÍ – chcete mít v organizéru 6 až 8 přihrádek? Našli jsme pro vás dokonalé řešení. Jedná se o posuvný organizér zásuvek. V nejmenší edici má 6 přihrádek a po roztažení jich má až 8. Díky tomu se nemusíte bát o místo pro další příbory, jako jsou malé vidličky nebo nože navíc.

ELEGANCE DO ŠUPLÍKU – organizér je velmi elegantní. Díky přírodní barvě dřeva se hodí do každé kuchyně. Odolný materiál zajišťuje funkčnost a estetický vzhled po mnoho let.

SPECIFIKACE – materiál: bambus + MDF; nastavení šířky: ano; počet přihrádek: 6 nebo 8; výška posuvné zásuvky: 4,5 cm; výška pevné zásuvky: 3,5 cm; rozměry ve složeném stavu: 33,5/45,5/4,6cm; rozměry v rozloženém stavu: 50/45,5/4,6cm; hmotnost: 1,661kg; hmotnost v balení: 1,828 kg. 

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Domácí potřeby a zahrada > Organizéry

Název gadgets

Bambusový organizér do zásuvky