info@jetodarek.cz
Vychytávky, gadgets a dárečky

Autopotah – podložka pro psa

924 

  POTAH NA AUTO – PES / KOČKA MAT VODOTĚSNÉ A PROTISKLUZOVÉ – potah potahu je nepropustný pro vodu, což nejen chrání čalounění vozu proti nečistotám a vlhkosti, ale také výrazně usnadňuje čištění povrchu rohože; spodní část karimatky je pokryta speciální, protiskluzovou gumovou vrstvou, která zlepšuje stabilitu na sedadle. SNADNÁ INSTALACE A BEZPEČNOST – karimatku jednoduše rozložíte na zadní sedadlo vozu a pomocí háčků připevníte k opěrkám hlavy a bočním madlům; speciální otvory pro pásy umožňují bezpečně připevnit zvíře. BOČNÍ OTEVÍRÁNÍ – boční chlopně se zapínají na zip, který chrání celý prostor v autě, navíc umožňuje zvířeti vstup a výstup z auta bez rizika ušpinění vozidla a jeho interiéru. BEZPEČNOSTNÍ SÍŤ – v přední, střední části rohože je síťovina, která chrání před nekontrolovaným průnikem zvířete do přední části vozu; pes může přes síť pozorovat, co se děje v přední části auta, a jeho majitel nebo opatrovník může kontrolovat, jak se zvíře cítí, i když leží. SPECIFIKACE Černá barva celkové rozměry podložky (výška / šířka): 140/209 cm hmotnost: 1,4 kg. ZAHRNUTA rohož karmínový Vození domácích mazlíčků v autě je dobrý způsob, jak je vzít na zajímavá místa, kde si mohou hrát a volně se procházet. Pes však může při přepravě v autě zanechat na sedadlech mnoho chlupů, které se obtížně odstraňují. Po intenzivní venkovní hře může být zvíře také špinavé, což je další problém při přepravě přímo v prostoru pro cestující v autě. Autoplachta je řešení, které Vám umožní rychle a jednoduše přepravit Vašeho psa kamkoliv, bez rizika zašpinění interiéru vozidla.  

16 skladem

Katalogové číslo: DS12280711 Kategorie:

 

POTAH NA AUTO – PES / KOČKA MAT VODOTĚSNÉ A PROTISKLUZOVÉ – potah potahu je nepropustný pro vodu, což nejen chrání čalounění vozu proti nečistotám a vlhkosti, ale také výrazně usnadňuje čištění povrchu rohože; spodní část karimatky je pokryta speciální, protiskluzovou gumovou vrstvou, která zlepšuje stabilitu na sedadle.

SNADNÁ INSTALACE A BEZPEČNOST – karimatku jednoduše rozložíte na zadní sedadlo vozu a pomocí háčků připevníte k opěrkám hlavy a bočním madlům; speciální otvory pro pásy umožňují bezpečně připevnit zvíře.

BOČNÍ OTEVÍRÁNÍ – boční chlopně se zapínají na zip, který chrání celý prostor v autě, navíc umožňuje zvířeti vstup a výstup z auta bez rizika ušpinění vozidla a jeho interiéru.

BEZPEČNOSTNÍ SÍŤ – v přední, střední části rohože je síťovina, která chrání před nekontrolovaným průnikem zvířete do přední části vozu; pes může přes síť pozorovat, co se děje v přední části auta, a jeho majitel nebo opatrovník může kontrolovat, jak se zvíře cítí, i když leží.

SPECIFIKACE Černá barva celkové rozměry podložky (výška / šířka): 140/209 cm hmotnost: 1,4 kg.

ZAHRNUTA rohož karmínový Vození domácích mazlíčků v autě je dobrý způsob, jak je vzít na zajímavá místa, kde si mohou hrát a volně se procházet. Pes však může při přepravě v autě zanechat na sedadlech mnoho chlupů, které se obtížně odstraňují. Po intenzivní venkovní hře může být zvíře také špinavé, což je další problém při přepravě přímo v prostoru pro cestující v autě. Autoplachta je řešení, které Vám umožní rychle a jednoduše přepravit Vašeho psa kamkoliv, bez rizika zašpinění interiéru vozidla.

 

Eshop

JeToDarek.cz

Kategorie

Autodoplňky

Název gadgets

Autopotah – podložka pro psa